Apmokėti sąskaitas per Bono Domo Pay – visada paprasta, praktiška ir ramu

Naudojantis sąskaitų apmokėjimo platforma BonoDomo Pay galite atsiskaityti už daugiau nei 2500 tiekėjų paslaugų. Tą galite padaryti bet kada, iš bet kurios pasaulio vietos, vos kelių mygtukų paspaudimu. Telefone, kompiuteryje arba bet kuriame kitame išmaniajame įrenginyje.

Prisijungti

Paprasta

Pasinaudoję BonoDomo Pay jums nereikia gaišti laiko kaskart suvedant gavėjo sąskaitos duomenis. Be to, daugelio paslaugų tiekėjų sąskaitų duomenys atnaujinami savaime, tad jums nieko papildomai daryti nereikia.

Praktiška

Mokėjimų ruošinius susikurkite ir valdykite patys – taip, kaip jums patogu. Visas sąskaitas galite apmokėti sykiu arba kiekvieną atskirai. Visada matysite sąskaitų mokėjimų istoriją, kuri leis dar geriau planuoti savo išlaidas. 

Ramu

Su BonoDomo Pay visas sąskaitas rasite vienoje vietoje, kurias patogiai, nesiblaškant po fizines įmokų surinkimo vietas apmokėsite greitai ir be jokios galvos skausmo. Šioje svetainėje taip pat rasite daugiau nei 2500 paslaugų tiekėjų jau sugeneruotų sąskaitų, o už komunalines paslaugas atsiskaitysite nemokamai.

Prisijungti