Mūsų misija

Mūsų misija – kurti naudą klientams ir partneriams,
teikiant skaitmeninius sprendimus gerų namų paslaugoms valdyti.

Partneriai

PortalPRO

PortalPRO – tai platforma, vienijanti įvairių sričių meistrus bei suteikianti galimybę lengvai ir patogiai užsisakyti jų paslaugas. Per PortalPRO darbus vykdo daugiau nei 2000 savo srities specialistų, dirbančių didžiuosiuose Lietuvos miestuose bei aplink juos.

Į svetainę
Mano BŪSTAS

„Mano BŪSTAS“ yra daugiabučių gyvenamųjų namų priežiūros rinkos lyderis. Grupė vienija net 17 įmonių visoje Lietuvoje.

Į svetainę
Naujininkų Ūkis

„Naujininkų ūkis“ – daugiabučių namų priežiūra ir administravimu užsiimanti Vilniaus kompanija. Įmonė veiklą vykdo nuo 1992 metų.

Į svetainę
Mano Bendrabutis

„Mano bendrabutis“ yra bendrabučių pastatų priežiūros ir administravimo bendrovė.

Biržų Butų Ūkis

„Biržų butų ūkis“ – Biržuose paslaugas teikiantis daugiabučių namų administratorius.

Butų Ūkio Valdos

„Butų ūkio valdos” yra Telšiuose veikiantys pastatų priežiūros profesionalai, teikiantys kompleksines paslaugas.

Nuolat augame

Kas mėnesį aptarnaujame vis didesnį klientų ratą – tai skatina mus tobulėti. Nuolat augantis klientų skaičius įpareigoja mus nuolat tobulinti e. platformą ir paslaugų kokybę. Siekdami pateisinti jūsų pasitikėjimą, esame orientuoti į aukščiausios kokybės paslaugas.

+250 000

unikalių lankytojų per mėnesį

+50 000

aktyvių mobilios aplikacijos naudotojų

+38 000

sąskaitų, kas mėnesį apmokamų per platformą

Vertybės

Orientacija į klientą. Sprendimus vystome visų pirma įsiklausę į klientų ir partnerių poreikius. Būtent todėl galime Jums pasiūlyti aktualias paslaugas ir pažangius sprendimus, atitinkančius šių dienų poreikius.

Patikimumas

Esame patikimas paslaugų tiekėjas, kuris rūpinasi kiekvienu savo klientu ir partneriu. Laikomės duotų pažadų ir įsipareigojimų. Siekiame viršyti Jūsų lūkesčius, keliamus mūsų paslaugoms.

Tobulėjimas

Esame visu 100 procentų įsitraukę į savo veiklą, nuolat augame patys ir tobuliname Jus aptarnaujančią e. platformą. Tai įgalina mus pasiūlyti efektyviausius sprendimus Jums.

Verslo klientams

Tapkite partneriais

Naudokitės mūsų patogiais skaitmeniniais įrankiais savo daugiabučių bei individualių namų savininkų ar sodininkų bendrijose. Mes suteiksime visas bendrijai reikalingas buhalterinės apskaitos, sąskaitų tvarkymo paslaugas, savitarnos erdvę bei mobilią programėlę, kurioje galima lengvai ir greitai sumokėti bendrijos mokesčius bei tvarkyti daugelį kitų reikalų. Siūlome reklamines paslaugas bei reklamines pozicijas internetinėje svetainėje. Susisiekite su mumis el. paštu [email protected]

Plačiau