Tapkite platformos partneriais

Naudokitės mūsų patogiais skaitmeniniais įrankiais savo daugiabučių bei individualių namų savininkų ar sodininkų bendrijose. Mes suteiksime visas bendrijai reikalingas buhalterinės apskaitos, sąskaitų tvarkymo paslaugas, savitarnos erdvę bei mobilią programėlę, kurioje galima lengvai ir greitai sumokėti bendrijos mokesčius bei tvarkyti daugelį kitų reikalų. Susisiekite su mumis el. paštu [email protected]

Bendradarbiaukime!

Mūsų privalumai

BonoDomo – viena sistema Jūsų patogumui

Sėkmingai aptarnaujame nuolat augantį klientų ratą. Patikėkite sėkmingą bendradarbiavimą profesionalams. Suteiksime įrankių, pakonsultuosime, kartu kursime vertę klientams.

Viso namų ūkio paslaugos vienoje vietoje. Čia rasite visą reikiamą informaciją ir galėsite patogiai tvarkyti pagrindinius, su namų ūkio paslaugomis susijusius reikalus. Be to, vienoje vietoje galėsite naudotis įvairių paslaugų tiekėjų savitarna.

Valdykite paslaugas tada, kada patogu jums. Bet kur ir bet kada visus namų ūkio klausimus patogiai tvarkykite savo išmaniuosiuose įrenginiuose: telefone, kompiuteryje ar planšetėje.

Išskirtiniai pasiūlymai ir akcijos. Specialūs pasiūlymai, nuolaidos ir naudos – tik BonoDomo klientams bei partneriams.

Nuolat auganti klientų bazė. Sėkmingai aptarnaujame milžinišką platformos klientų ratą, kuris nuolat auga. Pasitikėkite profesionalais ir kartu sukursime vertę klientams.

Mūsų paslaugos

BonoDomo teikiamų paslaugų sąrašas

Rodyti daugiau (1)
Susisiekite su mumis
Pateiksime jūsų verslui tinkamiausią pasiūlymą