Slapukų politika

Šiame dokumente pateikiame informaciją interneto svetainės www.bonodomo.lt (toliau – interneto svetainė) lankytojams (toliau – lankytojas, Jūs), kaip UAB BonoDomo (toliau – BonoDomo) naudoja slapukus interneto svetainėje.


Kas yra slapukai?
Slapukas – tai nedidelis informacijos failas, atsiųstas į Jūsų kompiuterį ar kitą įrenginį (pavyzdžiui, mobilųjį telefoną) Jums besilankant atitinkamoje interneto svetainėje, ir išsaugomas Jūsų naršyklėje. Slapukai naudojami tam, kad fiksuotų interneto svetainės puslapius, kurios peržiūrėjote, išsaugotų Jūsų įvestą informaciją ir prisimintų Jūsų pasirinkimus, pvz.: kalbos nustatymus, kol Jūs naršote interneto svetainėje.


Kokie slapukai naudojami atsižvelgiant į jų saugojimo trukmę?
„BonoDomo“ naudoja skirtingų rūšių slapukus. Jie yra skirstomi pagal jų naudojimo tikslą ir saugojimo trukmę. Atsižvelgiant į saugojimo trukmę, „BonoDomo“ naudoja dviejų rūšių slapukus:

  • sesijos slapukai yra naudojami tam, kad Jūs galėtumėte naudotis interneto svetaine. Jie saugomi laikinai tol, kol Jūs lankotės interneto svetainėje ir yra ištrinami, kai Jūs atsijungiate arba uždarote naršyklę;
  • nuolatiniai slapukai yra naudojami siekiant gauti informaciją apie Jūsų naršymą interneto svetainėje ir rinkti statistinius duomenis, siekiant optimizuoti ir pagerinti interneto svetainės veikimą. Šie slapukai išsaugomi Jūsų įrenginyje tam tikram laikui.

Kokie slapukai naudojami atsižvelgiant į jų naudojimo tikslus?
Slapukai yra naudojami siekiant užtikrinti techniškai sklandų interneto svetainės veikimą, taip pat – patogų ir saugų naudojimąsi interneto svetaine ir jos asmeninį pritaikymą, užtikrinti paprastesnį naudojimąsi mūsų interneto svetaine, siekiant gauti informaciją apie lankytojų naudojimąsi interneto svetaine ir pagerinti mūsų paslaugas lankytojams.
Atsižvelgiant į slapukų naudojimo tikslą „BonoDomo“ naudoja trijų rūšių slapukus:

  • Būtinieji slapukai – yra esminiai slapukai ir jų dėka Jūs galite naudotis „BonoDomo“ interneto svetainės funkcijomis. Šie slapukai bus išsaugomi Jūsų kompiuteryje, telefone, planšetėje ar kitame įrenginyje, kol Jūs lankotės ir naršote interneto svetainėje ir galioja ribotą laiką. Jie yra būtini tam, kad interneto puslapis veiktų. Būtinųjų slapukų naudojimas yra grindžiamas teisėtu interesu, todėl sutikimas jų įrašymui nėra prašomas.
  • Analitiniai (statistiniai) slapukai – šie slapukai mums leidžia fiksuoti interneto svetainės lankytojų skaičių ir lankytojų srauto šaltinius ir atsižvelgiant į tai gerinti jos veikimą. Analitiniai slapukai mums suteikia galimybę sužinoti, kurie puslapiai yra lankomiausi, kaip klientai juose naršo. Jei neduosite sutikimo priimti šiuos slapukus, Jūsų lankymasis interneto svetainėje nepateks į mūsų statistiką.
  • Rinkodaros slapukai – naudojami siekiant suteikti Jums aktualią informaciją apie mūsų teikiamas paslaugas, atsižvelgus į Jūsų naršymo įpročius gerinti turinio atranką ir suteikti Jums daugiau galimybių mūsų interneto svetainėje. Šie slapukai gali būti naudojami mūsų reklamos trečiųjų šalių interneto svetainėse pateikimo tikslu. Tokiu atveju mes taip pat gautume Jūsų naršymo istorijos kitose svetainėse, kuriose pateikiame savo reklamą, informaciją. Jei neduosite sutikimo priimti šiuos slapukus, lankydamiesi „BonoDomo“ interneto svetainėse matysite tik bendrą, nepersonalizuotą reklamą.

Mūsų naudojamų slapukų sąrašas ir aprašymai yra pateikiami „Slapukų įrankyje“.

Visų bonodomo.lt svetainėje naudojamų slapukų sąrašą galite matyti slapukų įrankyje pasirinkus „ Slapukų nustatymai“, skiltyje „Išsami informacija“: „Atidaryti slapukų įrankį“.

Sutikimas dėl slapukų išsaugojimo
Tam tikriems slapukams, kurie naudojami analitiniais ir rinkodaros tikslais, mes prašome Jūsų sutikimo. Šie slapukai yra naudojami tam, kad pateiktų Jums pritaikytą informaciją apie mūsų paslaugas ir pagerintų interneto svetainės veikimą. Jei sutinkate dėl jų įrašymo, prašome paspausti „Sutinku su visais slapukais“. Jei nenorite duoti sutikimo ir pageidaujate naudoti tik būtinuosius slapukus, prašome paspausti „Nesutinku (tik būtinieji slapukai)“. Jei norite pakeisti slapukų nustatymus, prašome paspausti „Keisti nustatymus“. Jūs galite duoti sutikimą, keisti pasirinkimus ar atsisakyti slapukų sutikimo lange, kuris pateikiamas Jums lankantis interneto svetainėje. Jūsų slapukų nustatymų pasirinkimai bus saugomi vienus metus. Kuomet Jūs duodate sutikimą priimti tam tikros rūšies slapukus, Jūs sutinkate priimti visus tai rūšiai priskiriamus slapukus. Naudojami slapukai gali būti keičiami siekiant gerinti teikiamų paslaugų kokybę, todėl, atsižvelgiant į tokius pasikeitimus, slapukų sąrašas yra reguliariai atnaujinamas.


Slapukų nustatymų keitimas ir sutikimo atšaukimas
Jūs bet kada galite pakeisti slapukų nustatymus ir pasirinkti, kokius slapukus sutinkate priimti, arba atšaukti sutikimą dėl slapukų įrašymo. Atkreipiame dėmesį, kad Jūsų pasirinkimas gali turėti įtakos interneto svetainės veikimui ir Jūs galite neturėti galimybės naudotis visomis interneto svetainės funkcijomis ir gauti pasiūlymus ar reklamą.
Jūs galite pakeisti savo naršyklės nustatymus ar ištrinti išsaugotus slapukus. Turėkite omenyje, kad nustačius, kad slapukai visiškai nebūtų įrašomi, ar juos ištrynus, iterneto svetainė Jums gali neveikti arba turėti įtakos mūsų interneto svetainės veikimui.

Atkreipkite dėmesį, kad keisdami slapukų nustatymus, turėsite atskirai pasirinkti nustatymus kiekvienai savo naudojamai naršyklei bei įrenginiui. Kiekviena naršyklė turi skirtingą nustatymų pritaikymo metodą.
Informaciją, kaip tą padaryti, galite rasti naršyklių pagalbos puslapiuose:


Duomenų subjekto teisės
Lankytojas, kaip duomenų subjektas, turi šias teises:

  • gauti informaciją apie tai, ar „BonoDomo“ tvarko jo asmens duomenis ir, jei taip, susipažinti su jais;
  • reikalauti ištrinti jo asmens duomenis; – apriboti jo asmens duomenų tvarkymą, kai asmens duomenų tvarkymas grindžiamas teisėtu interesu;
  • atšaukti savo sutikimą tvarkyti asmens duomenis;
  • pateikti skundą dėl „BonoDomo” atliekamo asmens duomenų tvarkymo Valstybinei duomenų apsaugos inspekcijai, kurios interneto svetainės adresas www.vdai.lrv.lt, jei lankytojas mano, kad jo asmens duomenys tvarkomi pažeidžiant jo teises ir teisėtus interesus pagal asmens duomenų apsaugą reglamentuojančius teisės aktus.

Lankytojas gali įgyvendinti duomenų subjekto teises, pateikdamas „BonoDomo” prašymą tokiu būdu, kuris leidžia nustatyti lankytojo tapatybę. Prašymas gali būti pateiktas atvykus į „BonoDomo” klientų aptarnavimo padalinį, kreipiantis į „BonoDomo” konsultacijų centrą ar pateikus elektroniniu parašu pasirašytą prašymą elektroniniu paštu.

Kontaktinė informacija
Kilus klausimų dėl „BonoDomo“ naudojamų slapukų, sutikimo atšaukimo ar slapukų nustatymo valdymo Jūs galite kreiptis į „BonoDomo“.
„BonoDomo“ kontaktinė informacija skelbiama interneto svetainėje www.bonodomo.lt.
Jūs galite kreiptis į „BonoDomo“ paskirtą duomenų apsaugos pareigūną, tokį kreipimąsi pateikiant elektroniniu paštu: [email protected] arba išsiunčiant paštu adresu: Ozo g. 12A, Vilnius, Lietuva, kreipimesi nurodant duomenų apsaugos pareigūnui dėl duomenų subjekto teisių įgyvendinimo ar dėl asmens duomenų tvarkymo.

Slapukų politikos galiojimas
Ši slapukų politika yra parengta lietuvių kalba. „BonoDomo“ slapukų politika įsigalioja 2022 m. rugpjūčio 19 d., „BonoDomo“ turi teisę bet kada vienašališkai pakeisti šią slapukų politiką, tokius pakeitimus paskelbiant atnaujintoje dokumento versijoje interneto svetainėje www.bonodomo.lt, skiltyje „Slapukų politika“.