2022-01-24 565 Peržiūros

Vienas iš pagrindinių sostinės gimtadienio simbolių – Vilniaus šviesų festivalis, kuris ir šiais metais jus nustebins nepaprasto grožio šviesomis. Įvairūs apšvietimo dizaino sprendimai bei skaitmeninio meno pavyzdžiai džiugins sausio 25-29 dienomis. Dalijamės festivalio maršrutu ir kviečiame atvykti.

699-ojo gimtadienio proga Vilniaus senamiesčio gatves nušvies Vilniaus šviesų festivalio spalvos. Jau tradicija tapęs renginys džiugins tiek miesto gyventojus, tiek svečius, o artėjant 700 metų sostinės jubiliejui jis taps vienu iš svarbiausių gimtadienio akcentų.

Norėdami stebėti Vilniaus šviesų festivalio detalesnę ir pačią naujausią informaciją, siūlome atsisiųsti mobiliąją programėlę „Vilnius Light Festival“ (liet. „Šviesų festivalis“).

Naudodami mobiliąją programėlę paprastai ir greitai rasite visų festivalio objektų sąrašą, papildytą aprašymais, vietos lokacijomis bei laiko intervalais, kurių dėka galėsite planuoti savo vakarą taip, jog aplankytumėte įdomiausias bei labiausiai patikusias vietas. Jūsų patogumui aplikacijoje taip pat galėsite žymėtis objektus, kuriuos jau aplankėte, o lengvesniam objektų suradimui siūlome savo maršrutą sekti žemėlapyje.

Atkreipkite dėmesį, kad visos Vilniaus šviesų festivalio instaliacijos yra skirtingos, kurios tikrai nustebins ne tik sklindančiomis šviesomis, bet ir formomis. Renginio metu mėgaukitės menininkų sukurtais unikaliais darbais bei iš naujo atraskite įstabią sostinės architektūrą.

Daugiau informacijos: https://lightfestival.lt/

Instaliacijos: https://lightfestival.lt/instaliacijos/

Festivalio maršrutas: https://lightfestival.lt/marsrutas/