2022-07-05 2552 Peržiūros
Mindauginės

Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo dieną Kaunas kvies į gausybę renginių. Čia miesto gyventojų ir svečių lauks ne tik iškilmingas minėjimas, bet ir nemokami koncertai bei įvairios edukacinės veiklos, o kur dar garsusis Tarptautinio festivalio „Operetė Kauno pilyje“ koncertas… Dalijamės renginių programa ir kviečiame užsukti.

Šiais metais prie Kauno pilies vyksiantys renginiai žiūrovus stebins jaunųjų dainininkų pasirodymais, baleto šokiais bei įdomiais muzikos garsais.

Liepos 6-osios vidudienį šventinės dienos iškilmes prasidės kartu su Vyčio Kryžiaus ordino vėliavos pakėlimo ceremonija Vytauto Didžiojo karo muziejaus sodelyje bei gėlių padėjimu prie Nežinomo kario kapo ir Laisvės paminklo, grojant Karinių oro pajėgų orkestrui.

Vėliau seks Kauno pučiamųjų instrumentų orkestras „Ąžuolynas“ su solistais Marija Arutiunova ir Edgaru Davidovičiumi, kurie padovanos koncertinę programą „Lietuvos širdis“. Tuo pačiu metu Vienybės aikštės prieigose Lietuvos šaulių sąjungos Vytauto Didžiojo šaulių 2-osios (Kauno apskr.) rinktinės motošauliai pradės savo žygį per Lietuvą.

12–17 val. Kauno miesto muziejuje vyks piknikas ant Pelėdų kalno (A. Mackevičiaus g. 27).

15 val. atlikėjas Gabrielius Vagelis renginio svečiams surengs jaukų akustinį pasirodymą.

19 val. Kauno Vinco Kudirkos viešosios bibliotekos Meno ir muzikos skyriaus kiemelyje kompozitorė Žemyna Trinkūnaitė ir jos kanklių grupė atliks kūrinius iš naujausio, jau ketvirtojo, albumo „Dešimtstygės kanklės – 22 kompozicijos“.

20 val. prie pilies galėsite išgirsti Tarptautinio festivalio „Operetė Kauno pilyje“ koncertą „Girdėtas ir negirdėtas Štrausas“.

21 val. bus giedama Tautinė giesmė.

22.45 val. vakarą iškilmingai užbaigs misterija „Vilniaus sapnas“. Nors renginys truks tik 20 min., tačiau jis tikrai nustebins šviesomis, šokio ir teatro pasirodymais.

Renginiai nemokami.

Šventinę dieną viešuoju transportu galėsite naudotis nemokamai.