2023-03-07 868 Peržiūros

Prieš keletą savaičių prasidėjusi žaislinių automobilių modeliukų paroda „Hot wheels“ skaičiuoja ne tik didelį lankytojų skaičių, bet ir paskutines dienas. Suskubkite ir iki kovo 9 dienos aplankykite mašinėlių parodą Kauno „Akropolyje“.

Visame pasaulyje pamėgti žaisliniai automobiliukai „Hot wheels“ turi itin didelę Lietuvos kolekcininkų bendruomenę, kurie Kauno „Akropolyje“ surengė išskirtinę mašinėlių parodą. Lankytojų laukia net apie 500 modeliukų, kurie ir reti, ir vintažiniai, ir rinktiniai.

Rimtai besidomintys automobilių modeliukais savo kolekcijoje turi net apie 3000 „Hot wheels“ mašinėlių, todėl Lietuvą vienijanti bendruomenė yra didžiausia tarp visų Baltijos šalių.

Gausaus dėmesio parodoje sulaukė riboto leidimo „Gucci Cadillac Seville“, sukurtas bendradarbiaujant su 100-ąsias metines minėjusiais „Gucci“ mados namais ir šiuo metu rinkoje vertinamas beveik 500 eurų. Itin ribotu tiražu pasižymintis 1:64 dydžio modelis įdėtas į originalią „Gucci“ dėžutę, turi išlietą metalo kėbulą ir važiuoklę su „Real Riders™“ guminėmis padangomis. Ši mašinėlė yra ne tik viena rečiausiai sutinkamų, bet ir viena iš brangiausių.

Kolekcinių modeliukų „Hot Wheels“ paroda bei žaidimų erdvė vyks iki kovo 9 dienos Kauno „Akropolio“ trečiame aukšte, Renginių aikštėje. Renginys ir visos pramogos – nemokami.