2022-12-19 1150 Peržiūros

Praėjusią savaitę futbolo klubas „Ataka“ kartu su LPF „Padėk gatvės vaikams“ sukvietė svarbiausius partnerius į padėkos pusryčius. Susitikimo metu netrūko smagių pokalbių ir diskusijų apie klubo veiklą bei darbo su vaikais subtilybes.

Pusryčių metu futbolo klubo „Ataka“ direktorius Donatas Tvarijonas ir kiti atstovai pasakojo ne tik apie tai, kaip svarbu tinkamai formuoti vaikų sportinius, socialinius ir psichologinius gebėjimus, bet ir apie klubo partnerių atliekamą itin svarbų vaidmenį klubo gyvavime:

„Mano BŪSTAS“, kaip ir kiti klubo partneriai, savo iniciatyvomis prisideda prie kokybiško vaikų užimtumo, padeda, kad klubas siektų ne tik gerų žaidybinių rezultatų, bet ir pasitelkęs užsienio pavyzdį vaikams teiktų jiems taip reikalingas teigiamas emocijas, didintų savivertę, mokytų pralaimėti bei darbuotis komandoje“, – sako futbolo klubo „Ataka“ direktorius D. Tvarijonas.

Futbolo klubo trenerių teigimu ypatingai svarbu užmegzti ryšį su vaikais, nenaudoti bausmių metodikos ar prievartos, o kurti teigiamas asociacijas, kad jos padėtų vaikui mėgautis žaidimu ir jis noriai lankytų užsiėmimus.

Futbolo klubo „Ataka“ treniruotės yra vedamos mažiausiai dviejų draugiškų, nuoširdžių ir empatiškų trenerių, kurių tikslas – sudominti vaikus futbolu, paskatinti geru žodžiu bei būti pavyzdžiu vaikams.

„Veiklą vykdome pagal skandinavišką ugdymo modelį, bendradarbiaujame su partneriais iš Norvegijos ir Islandijos. Kasmet atliekamos vidinės apklausos duomenimis, daugiau nei 90 proc. vaikų džiaugiasi lankydami mūsų futbolo klubo treniruotes ir jie kviestų čia lankyti savo draugus, o tai labai džiugina ir mus pačius“, – pasakojo D. Tvarijonas.