2021-08-30 1448 Peržiūros

Šiais laikais žmonėms rūpi tiek įsigyti savąjį būstą, tiek susirasti padorius kambarius, norint nuomotis butą. Į butų nuomos paieškas besileidžiantys gyventojai ieško sau priimtiniausių variantų, kuriuose aktuali ir kaina, ir vietovė, ir bendras patalpų interjero dizainas, įvairūs reikalingi patogumai. „Kalba vilniečiai“ dalinasi portalo „Aruodas.lt“ nuomojamų būstų naudinga informacija, kurią pravartu žinoti, renkantis gyvenamąją vietą.  

Naujamiestis, Naujininkai

Kaina: 140-180 Eur

Už 140-180 Eur sumą galima išsinuomoti kambarį, kuris dažnu atveju yra 3-4 kambarių buto erdvėje. Mėgstantiems dalintis erdve su kitais, tai pats pigiausias variantas. Tokių butų išvaizda nėra itin patraukli ar linkstanti į modernumą, priešingai – senoviniai, nusidėvėję baldai, ne pati gražiausia sienų apdaila, o pats būstas senų metų statybos.

Kaina: 180-350 Eur 

Už tokią sumą galima drąsiai išsinuomoti ir vieno kambario butą, ir prisijungti prie jau gyvenančių 3-4 kambarių bute. Norint gyventi vienam, teks susitaikyti su mintimi, jog buto plotas tikrai ganėtinai mažas ir jame vietos ne per daugiausiai. Tokių butų išvaizda padori, galima rasti variantų ir su neseniai atliktais remonto darbais, kurie suteikia jaukumo. Pats būstas taip pat senos statybos metų.

Kaina: 400-500 Eur

Šiuose kainų rėžiuose, ieškant būsto, galima rasti ir vieno, ir dviejų kambarių butų. Kuo didesnė kaina, tuo buto vidinė išvaizda gražesnė, tačiau pasitaiko įvairių variantų: kai kur derinamas modernumas kartu su senesniais baldais. Namo statybos metai svyruojantys: galima rasti ir senesnių metų, ir naujesnių.

Kaina: 500-700 Eur

Pradedant paieškas nuo 550 Eur sumos, galima rasti tikrai modernaus stiliaus butų, kurie yra erdvūs ir su kokybiškais baldais bei visais reikalingais patogumais. Kuo kaina didesnė, tuo butų kambariai didesnio ploto ir vis gražesnio, patrauklesnio interjero.

Kaina: 700-1 000 Eur

Ieškant buto nuomai pagal 700-1 000 Eur rėžius, galima pasižvalgyti po tikrai išpuoselėtus kambarius, itin išskirtinį dizainą, kuris žavi savo spalvomis, dekoracijomis ir bendros erdvės stiliumi.

Fabijoniškės

Kaina: 150-250 Eur

Už 150-250 Eur sumą galima išsinuomoti kambarį, kuris dažnu atveju yra 3-4 kambarių buto erdvėje. Tokių kambarių išvaizda nėra viena iš gražiausių, tačiau galima rasti būtinų baldų, nors jie ir ganėtinai seni bei nusidėvėję.

Kaina: 300-600 Eur 

Nuo 300-400 Eur drąsiai galima rasti būtent vieno kambario buto nuomos variantą. Norint didesnio buto, teks ieškoti pasižyminčių didesnėmis kainomis. Tokie butai tvarkingi, ganėtinai stilingi ir patogūs. Buto pastatai ir senesnės statybos metų, ir naujesnės.

Senamiestis

Kaina: 200-450 Eur

Senamiestyje nuomojami butai dažnu atveju yra ganėtinai greitai rezervuojami, todėl norint būtent šioje vietoje gyventi, reikėtų paskubėti. Butai, kurių kainos prasideda nuo 200-450 Eur, yra mažo ploto ir dažniausiai vieno kambario. Kambarių stilius paprastas, nėra nieko ypatingo ir prašmatnaus. 

Kaina: 500-600 Eur

Už 500-600 Eur sumą galima išsinuomoti ir vieno, ir dviejų kambarių butą, kuris didėjant kainai, yra erdvesnis bei stilingesnis. Būtent už 570 Eur surasite visai modernaus stiliaus butų, kurie dažniausiai yra vieno kambario. Kartais pasitaiko tokių, kurie yra tikrai išskirtinio interjero dizaino!

Kaina: 600-700 Eur

Butai, nuomojami tokiomis kainomis, yra erdvūs, turintys šviesų interjero dizainą, tačiau pasitaiko ir tokių, kuriuose ne itin ypatingai išreikštas stiliaus skonis. Nestebina ir tai, jog Senamiesčio butams būdingi židiniai.

Kaina: 700-900 Eur

700-900 Eur kainomis pasižymi tie butai, kurie yra tikrai tvarkingi, spalvingi ir turintys tikro dizainerio pojūtį. Dauguma baldų atrodo beveik nauji. Kuo kaina didesnė, tuo butai erdvesni, su didesniu plotu. Didžioji dalis nuomojamų butų yra naujesnės statybos metų.

Kaina: 900-1 000 Eur

Būtent šiuose kainų rėžiuose nuomojami ir 3-4 kambarių butai. Šie kambariai savito interjero stiliaus, itin kokybiško dizaino ir puošnūs. Galima rasti tokių butų, kurie turi itin gražius vaizdus pro langą. Būstuose taikoma šiuolaikinė architektūra tiesiog kviečia pasigrožėti.

Kaina: 1 000-2 000 Eur  

Stebint tokių kainų butus, galima suprasti, kad juos besinuomojantys žmonės turėtų jaustis lyg tikri karaliai, mėgstantys itin kokybišką prabangą. Tai erdvūs plotu, turintys didelius langus ir itin stilingą dizainą butai, kurie įperkami ne kiekvienam.

Žvėrynas

Kaina: 150-300 Eur

Už šitokias kainas Žvėryno rajone dažniausiai nuomojamas vienas kambarys kelių kambarių bute, kuriuo reikia dalintis su kitu gyventoju. Tokie butai nėra išvaizdūs, jie su senais baldais ir nelabai tvarkingai atrodantys. Patys būstų pastatai taip pat senų metų statybos.

Kaina: 350-550 Eur

Už 350-550 Eur kainą Žvėryne galima rasti ir vieno, ir dviejų kambarių butus, kurie ganėtinai tvarkingi, o kai kurie net visai naujai įrengti. Kambariuose dažniausiai dominuoja šviesios spalvos ir tamsesnio atspalvio baldai, kurie visai geros būklės. Gyventi šiuose butuose turėtų būti patogu.

Kaina: 570-700 Eur

Žvelgiant į butus, turinčius šių rėžių kainas, galima matyti, jog tai dažnu atveju dviejų kambarių butai su balkonais ir erdvesniu plotu, o virtuvė sujungta su svetaine, kas šiais laikais madinga. Kylant kainai aukščiau, butų vidinis interjeras ir pats išdėstymas atrodo vis prašmatniau.

Kaina: 700-900 Eur

Nuo 700 Eur Žvėryne prasideda 2-3 kambarių butų nuomos. Šie kambariai erdvūs, su gražiu, išpuoselėtu dizainu ir itin kokybiškais baldų komplektais. Galima rasti butų, kurių statyba yra ir 2021-ųjų metų. Jeigu norisi kokybiškų patogumų, kurie sukurti profesionalių dizainerių rankų – rinktis šį variantą būtų idealu.

Kaina: 1 000-2 500 Eur

Tokiomis kainomis pasižymintys butai dažniausiai būna kruopščiai kurti dizainerių, todėl interjeras, žinoma, atrodo prabangiai. Čia išvysite ir aukščiausios klasės baldus, buitinę techniką ir įrengimo medžiagas. Tai lyg apartamentai, kurie būdingi prabangiausiems viešbučiams!