2016-10-07 1392 Peržiūros

Pačioje miesto širdyje, senamiestyje, netoli Kauno pilies, šaltą rudens popietę žvilgsnį patraukia pro vitrininį langą sklindanti švelni šviesa. Įžengus pro šias duris pasitinka gėlių žiedai, pastelinės spalvos ir besišypsanti įkūrėja Alina. Akį traukia ne tik švelnus ir jaukus interjeras, bet ir pavadinimas –  „Cukrinis kaspinėlis“. Rodos, nieko bendra su gėlėmis šis pavadinimas neturi, tačiau Alina tuoj pat paaiškina: „ Kaspinėlis man neatsiejama puošimo dalis, o kad būtų saldžiau prisidėjo ir žodelis cukrinis. Užtai visur ir vyrauja švelnios, pastelinės spalvos“.

Alina pasakoja, kad daugelis stebisi tokiu pavadinimu. „Šis pavadinimas buvo sugalvotas kuriant puslapį socialiniame tinkle, tada dar negalvojau apie darbą su gėlėmis. Maniau, kad dirbsiu su dekoracijomis. Kažkada buvo kilusi mintis jį keisti, tačiau jau turėjau įdirbį, klientų ratą, todėl nusprendžiau pasilikti“.

Kūrėja pasakoja, kad mintis imtis gėlių verslo nekilo spontaniškai. „Viskas gavosi natūraliai. Draugai rengė vestuves ir paprašė manęs pagelbėti su dekoracijomis. Jiems mano darbas labai patiko – jie papasakojo kitiems. Tuomet gavau prašymą sukurti nuotakos puokštę. Taip viskas ir prasidėjo“,  – šyptelėjo Alina.

Vėliau klientai Alinai ėmė sakyti, kad reikėtų įkurti dirbtuves, nes dirbti iš namų darėsi nepatogu. Todėl mergina ėmėsi ieškoti tinkamų patalpų. „Ieškojau jaukių, nedidelių patalpėlių. Kai pamačiau šią vietą, iškart įsimylėjau ir jau tą pačią dieną turėjau raktus“, apie sėkmingas paieškas pasakojo Alina.

Mergina neslepia, kad darbas su gyvomis gėlėmis jai labai patinka: „Jų yra tiek daug rūšių, spalvų – tai neišsenkanti medžiaga kūrybai“.