2021-05-19 723 Peržiūros

Pasiūlymų meistrams sistema „PortalPRO“ turi gerų naujienų valstybei ir mokesčių mokėtojams.  Šis dalijimosi ekonomika grįstas projektas tapo tiltu į veiklos legalizaciją meistrams, anksčiau dirbusiems šešėlyje. Skaidrią veiklą pasirinkę profesionalai per sistemą atliko darbų jau už 6,8 mln. eurų ir Lietuvos biudžetą papildė apie 1 mln. eurų mokesčių.

Alternatyva nelegaliai veiklai

„Meistrų kasdienybė šiandien kitokia nei prieš dvejus metus, kuomet darbą pradėjo „PortalPRO“. Nelegaliai dirbantys meistrai dabar turi alternatyvą – galimybę rinktis skaidrią veiklą ir neprarasti uždarbio. Būtent tokią alternatyvą, kuri leidžia dirbti ir užsidirbti, siūlome „PortalPRO“ platformoje“, – sako „PortalPRO“ generalinis direktorius Dalius Šimaitis.

Anot jo, belieka tik džiaugtis, kad šešėlyje dirbančių geriausių savo srities specialistų ieškanti ir randanti sistema duoda apčiuopiamos naudos ir valstybei.

„Esame orientuoti į tvarią plėtrą, o legalų uždarbį besirenkančių profesionalų gretos nuolatos auga. Tai – gera žinia valstybei, kurios biudžetą pasieks didesnės įplaukos“, – pasakoja D. Šimaitis.

3000 eurų per mėnesį

Pažadą skaidrinti rinką, kurioje ir šiuo metu veikia nemaža dalis meistrų, „PortalPRO“ davė pradėjusi veiklą.

„Laikomės duoto pažado, kuris yra tarp pamatinių mūsų veiklos vertybių. Meistrus legalizuotis kviečiame siūlydami gerą atlygį ir sąžiningas darbo sąlygas – patiems pasirinkti veiklos kiekį ir uždirbti tiek, kiek dirbi“, – teigia „PortalPRO“ vadovas.

Jis skaičiuoja, kad per dvejus metus „PortalPRO“ gretose daugiausia uždirbusio meistro, fizinio asmens, sąskaitoje – 71 794 eurai. Amatininkas pasirinko tiek darbų, kurie užtikrintų beveik 3 tūkstančių eurų per mėnesį uždarbį.

„Tai – ne riba“, – įsitikinęs D. Šimaitis.

Didžiausia Lietuvoje

Naujausių informacinių technologijų sprendimais grįsta „PortalPRO“ yra pirmoji ir didžiausia Lietuvoje sistema, kuri vienija skaidraus ir gero uždarbio ieškančius meistrus.

Bendras sistemoje užsiregistravusių amatininkų skaičius viršija 3,5 tūkstančio. Registruotų „PortalPRO“ partnerių skaičius – 947, o aktyvių sistemos partnerių kiekis, kurie gauna darbų pasiūlymus, sudaro 682.

Per dvejus metus kvalifikuoti „PortalPRO“ meistrai atliko daugiau nei 53 tūkst. darbų daugiabučiuose namuose skirtinguose šalies miestuose.