2022-06-16 19190 Peržiūros

Pirmas dalykas, kurį pastebi žmogus įžengęs į daugiabutį – laiptinės būklė. Graži ir tvarkinga patalpa ne tik džiugina vietos gyventojus, bet ir kelia būsto vertę. Kokių veiksmų reikia imtis norint suremontuoti seną laiptinę – pataria „Mano BŪSTO“ specialistai.

Už daugiabučių laiptinių priežiūrą yra atsakingi patys gyventojai, tačiau norint palaikyti tinkamą tvarką, švarą ir išvengti gedimų, patartina kreiptis į namo administratorių. Jis patars ir padės ne tik priežiūros, bet ir remonto klausimais.

„Kadangi daugiabučius namus prižiūri administruojančios organizacijos, labai svarbu, pastebėjus gedimą, iš karto kreiptis į namo administratorių, kuris kuo skubiau galėtų išspręsti įvykusią problemą“, – teigia bendrovės „Mano būsto priežiūra“ direktorius Julius Žilinskas.

Jo teigimu, norint, kad daugiabučių laiptinės būtų tvarkingos, pirmiausia būtina pasirūpinti jų remontu. Žinoma, jeigu laiptinės yra senos ir nudėvėtos arba jose atsirado kritinių gedimų.

„Planuojant remontą ir išlaidas, labai svarbu atkreipti dėmesį į laiptų turėklus, pašto dėžutes, sienų bei lubų būklę, lauko duris, langus, elektros skydinių dureles ir elektros kabelius. Tad jei nuspręsite remontuoti laiptinę, pirmiausia kreipkitės į namo administratorių“, – patarė J.Žilinskas.

Jis priduria, kad tik sienų dažymas norimo efekto neduos, nes tik veiksmų visumą užtikrins geriausią efektą. „Netaupykite ant detalių – juk čia jūsų turtas ir jūs esate jo šeimininkai“, – pridūrė J.Žilinskas.

Daugiabučiuose namuose laiptinės remontas gali trukti iki mėnesio, todėl optimaliausias metas remontui yra rudens pradžia. Kodėl? Nes vasarą tokie remonto darbai kainuoja brangiau, o orams vėstant – pigiau. Tad pasiruošimo ir planavimo darbus vertą pradėti būtent šiltuoju metų laiku, kad būtų galima rasti geriausius ir optimaliausią kainą siūlančius meistrus.

Jeigu jums rūpi laiptinės remontas, nedvejokite – skambinkite 8 700 55 966 arba www.bonodomo.lt

Prieš laiptinės remontą

Po atliktų laiptinės remonto darbų