2023-01-17 1153 Peržiūros

Dar praėjusių gražiausių žiemos švenčių metu surengtas daugiabučio kalėdinių papuošimų konkursas prizininkei tapo netikėtu, bet labai džiugiu laimėjimu, o graži kalėdinių papuošimų idėja paskatino bendrystę.

Gruodžio 13 dieną „Kalba vilniečiai“ kartu su „Mano BŪSTU“ surengė daugiabučio kalėdinių papuošimų konkursą, kuriame kvietė kartu su kaimynais burtis draugėn, puošti balkonus, laiptines, kiemus ar kitas bendro naudojimo erdves ir įkelti nuotraukas su puošmenomis komentarų skiltyje.

Vieno Kovo 11-osios gatvės 90A namo laiptinės puošmena šį kartą išrinkta gražiausia, o įkeltos nuotraukos autorė Inesa pasakoja, kaip kilo idėja:

„Kai atsikraustėme į šitą namą, tai natūraliai norėjosi puošti ne tik savo būstą, bet ir laiptinę. Trūko to tokio kalėdiško jausmo ir nuotaikos, tai prieš 10 ar 11 metų ir pradėjau puošti.

Dabar jau visa ši graži idėja tapo savotiška tradicija, nes kaimynai tarsi ir tikisi, kad va šitas butas papuoš laiptinę, o tas laiptinės puošimo procesas man iš tiesų kelia didelį džiaugsmą.“

Užkrečiamas pavyzdys

„Prie mano šios kasmetinės iniciatyvos šiais metais prisijungė ir antro aukšto kaimynė. Džiaugiuosi, kad kartu smagiai pasitarėme, kaip šiais metais puošime laiptinę. Tai vat taip kažkaip bendradarbiaujant, draugaujant ir kuriasi ta tokia bendrystė. Be to kaimynę taip pat paskatinau dalyvauti konkurse.

Nors laimėti tikrai nesitikėjau, bet labai džiaugiuosi, kad taip nutiko ir tas prizas labai solidus“, – „Mano BŪSTO“ prizu džiaugiasi Inesa.

Kartu su laimėtoja džiaugiasi ir „Mano BŪSTO“ Kauno regiono vadovas Valentinas Jerošenko:

„Džiaugiuosi, kad mūsų kasmetinė akcija šiemet paskatino bendrystę tarp kaimynų. Mums tai yra labai svarbu, todėl nuolat stengiamės ieškoti būdų, kaip kurti darnią kaimynystę. Dar kartą nuoširdžiai sveikinu konkurso laimėtoją ir tikiu, kad ir kitais metais prie šios gražios tradicijos prisidės dar daugiau Kovo 11-osios gatvės 90A namo gyventojų.“