2023-01-24 908 Peržiūros

Vieno Klaipėdos daugiabučio namo gyventojai dėl trūkusio gyvatuko avarijos galėjo patirti didelių nuostolių ir bent kelioms paroms likti be vandens. Tačiau žaibiška „Mano BŪSTO“ darbuotojų reakcija padėjo išvengti nemalonumų.

Visai neseniai viename Klaipėdos daugiabutyje, Baltijos pr. 35, trūko gyvatukas. Sunerimę gyventojai apie avariją informavo „Mano BŪSTĄ“, kuris į vietą atvyko per 27 minutes, o tai yra kone dvigubai greičiau, nei tarnybos atvykimo į avarijas vidurkis.

Nors trūkusio gyvatuko avarija ir neskamba siaubingai, tačiau dėl šios avarijos ir staigiai pasipylusio karšto vandens, „Mano BŪSTO“ specialistams teko labai greitai nutraukti karšto vandens tiekimą 5 butams.

Užsukus vandenį reikėjo pasirūpinti, kad tiekimas būtų kuo skubiau atstatytas, kadangi name gyvena šeimos su mažais vaikais, senjorai. Tad kelios paros be vandens gyventojams būtų tapęs tikru iššūkiu.

„Gavę iškvietimą apie trūkusį gyvatuką Klaipėdos daugiabutyje, turėjome veikti greitai, kadangi mūsų komanda žino, kad kiekviena minutė yra svarbi, nes bėgantis vanduo gali reikšti tik vieną – butų užpylimas ir gyventojų turto sugadinimas. Atvykę į vietą ir įvertinę situaciją, nusprendėme užsukti karšto vandens tiekimą, tačiau be vandens liko 5 butai. Sekančią dieną mūsų komanda nuo pat ryto darbavosi ir darbus pabaigė per porą valandų. Jeigu ne greita reakcija, žmonės be vandens galėjo likti kelias paras ar net savaitę, todėl džiaugiuosi, kad mūsų komandai pavyko greitai išspręsti problemą bei išsaugoti žmonių turtą“, – apie įvykį pasakojo „Mano BŪSTO“ priežiūros grupės vadovas Vidas Balbuckis.

Jau kitos dienos 7:50 val. ryte „Mano BŪSTO“ avarinės darbuotojai atvyko į vietą sutvarkyti gyvatuko sujungimus, o 11:18 val. karšto vandens tiekimas buvo atstatytas visiems butams. Galime tik įsivaizduoti, kokius nuostolius būtų patyrę daugiabučio gyventojai, jeigu pagalba nebūtų suteikta iš karto.

„Mano BŪSTO“ avarinė tarnyba kiekvieną dieną pirmieji atskuba į pagalbą klientams, kuomet jų daugiabutyje įvyksta avarija. Įmonėje dirbantys specialistai pasirengę padėti gyventojams bet kuriuo paros metu ir esant bet kokioms oro sąlygoms. Į avaringiausius iškvietimus tarnyba Klaipėdoje atvyksta vidutiniškai per 51 minutę. Vidutinis avarijos likvidavimo laikas nuo atvykimo iki darbų pabaigos – vos 30 minučių.