2023-02-17 10996 Peržiūros

Pirmas dalykas, kurį pastebi žmogus įžengęs į daugiabutį – laiptinės būklė. Graži ir tvarkinga patalpa ne tik džiugina vietos gyventojus, bet ir gali pakelti būsto vertę. Už laiptinių priežiūrą atsakingos valymo specialistės pastebi, kad vis daugiau žmonių vietoj šluotos renkasi poilsį ir švarą patiki laiptinių prižiūrėtojoms.

Kiekvienas gyventojas nori, kad vietos, pro kurias kasdien tenka vaikščioti, o ypatingai daugiabučio namo laiptinė, kvepėtu švara bei būtų sutvarkyta bei graži. Būtent tokia ir yra valymo specialisčių misija, kurių darbas nelieka nepastebėtas, o kiekvienas kliento gražus žodis verčia stengtis dar labiau. Tad susipažinkime iš arčiau su jų teikiamomis paslaugomis ir kaip tvarumas ir ekologija padėjo pagerinti darbų kokybę bei efektyvumą.

Iki šiol kai kurios daugiabučių namų laiptinės yra valomos vadinamuoju šlapiuoju būdu, kuomet patalpų paviršiai yra plaunami šlapiais skudurais, kurie vėliau perplaunami kibiruose ir naudojami pakartotinai. Tačiau, atsiradus naujoms technologijoms, toks valymo metodas tampa nebeefektyvus.

Už dalies daugiabučių namų laiptinių švarą atsakingas „Mano BŪSTAS“ jau dešimtmetį taiko naują patalpų valymo būdą. Vietoj šlapių skudurų ir vandens kibirų, bendrovės specialistai paviršius plauna vadinamosiomis mopomis – drėgnomis šluostėmis, kurios daug efektyviau pašalina purvą ir užtikrina švarą bei paviršių dezinfekciją. Visos panaudotos šluostės naudojamos tik vieną kartą, o panaudojus – išplaunamos ir dezinfekuojamos specialiu, ekologišku, bakterijas ir virusus naikinančiu tirpalu. Tik atlikus šią procedūrą šluostės būna parengtos kartotiniam naudojimui.

Tvarkingos laiptinės pasižymi ne tik švara, bet ir saugo gyventojus nuo pavojingų užkratų. Prieš keletą metų nacionalinės visuomenės sveikatos priežiūros laboratorijos atliktas daugiabučių namų laiptinių tyrimas parodė, kad nevalomose laiptinėse bakterijų ir pelėsinių grybų skaičius dešimtis kartų didesnis nei periodiškai valomose bendrojo naudojimo patalpose. Nešvariose laiptinėse mikrobiologai aptiko ir žmogaus sveikatai pavojingo auksinio stafilokoko bakterijų.

„Mano BŪSTO“ valymo specialistai, prieš žengdami į laiptines, vadovaujasi šiomis esminėmis taisyklėmis:

• Grindys plaunamos naudojant drėgnas šluostes, kurios darbo dienos pabaigoje skalbiamos. Taip prailginamas jų naudojimo laikas ir mažinamas jų suvartojimas.
• Laiptinių valyme naudojamos tik sertifikuotos, profesionalios ir laiko patikrintos priemonės, užtikrinančios aplinkos apsaugą.
• Naudojant drėgnas šluostes taupomi vandens resursai, nes sunaudojama mažiau vandens.
• Už kokybę atsakingi įmonės darbuotojai periodiškai lankosi objektuose ir vertina atliktų darbų kokybę.
• Siekdami gerinti darbų atlikimo kokybę, įmonės specialistai, tiesiogiai tiek telefonu, tiek gyvai bendrauja su gyventojais, siekdami išsiaiškinti jų lūkesčius.
• Po suteiktų paslaugų klientai teikia atsiliepimus, kuriuos įmonė vertina, analizuoja, siekiant dar geresnės kokybės darbų atlikime.
• Periodiškai gyventojams siunčiamos anketos, kuriose jie įvertina valymo paslaugų kokybę. Įmonė jas analizuoja ir taip siekia dar geresnės paslaugų kokybės.

Jeigu norite, kad jūsų laiptinė blizgėtų ir visada būtų švari, kviečiame užsisakyti valymo paslaugas:

Jeigu esate „Mano BŪSTO“ klientas, galite kreiptis į savo daugiabučio namo atstovą, arba paslaugas užsisakyti:
• Per „BonoDomo“ https://bonodomo.lt/ ;
• Telefonu 870055966
• Arba elektroniniu paštu [email protected]

Jeigu jūsų daugiabutis namas nėra administruojamas „Mano BŪSTO“ paslaugą galite užsisakyti:
• Telefonu 870055966
• Arba elektroniniu paštu [email protected]