2017-05-03 1001 Peržiūros

Gegužių g. 54 daugiabučiame name sparčiai vyksta remonto darbai. Yra pakeisti laiptinių langai, remontuojamos laiptinės, keičiamos pašto dėžutės. Jau pirmos trys laiptinės yra visiškai sutvarkytos, likusios bus sutvarkytos artimiausiu metu.

„2016 m. rugsėjo mėnesį vyko namo butų savininkų susirinkimas. Gyventojai išsakė norą susitvarkyti daugiabučio namo laiptines. Kadangi gyventojai aktyviai balsavo už laiptinių remonto darbus, be jokių kliūčių darbai yra atliekami,“ – sakė „Pietinio būsto“ statybos inžinierė Ivastalija Vozniakienė.

Namo gyventoja Laima Klimaitienė pasakojo, kad laiptinių remontas buvo būtinas: „Laiptinės buvo labai senai remontuotos. Norėjosi tikrai gražiai susitvarkyti, visi gyventojai palaikė šią idėją.“ Moteris priduria, kad darbai atlikti puikiai. „Neturiu jokių pretenzijų, viskas labai gražu, švaru ir tvarkinga. Aišku, yra vienas kitas gyventojas, kuriam spalva nepatinka ar dar kažkokia smulkmena. Bet man viskas labai gražu, esu patenkinta,“ – pasakojo L. Klimaitienė.

Moteriai antrino ir kaimynas Stasys Pelenis, kuris taip pat džiaugiasi atliktais remonto darbais. „Tikrai esam patenkinti! Padarė taip, kaip norėjom. Duok Dieve, kad ir toliau viskas vyktų sklandžiai,“ – linkėjo vyras.

Jei ir Jūs norite atsinaujinti savo daugiabučio namo laiptines, kreipkitės į namą administruojantį vadybininką arba skambinkite numeriu 8 700 55966.