2021-10-21 595 Peržiūros
„Drive-in“ kinas su siaubo hologramomis

Spalio 25-28 dienomis „Drive-in“ kinas grįžta į Vilnių. Per 4 dienas bus parodyti 8 kruopščiai atrinkti siaubo kino filmai, įgarsinti lietuvių kalba. Kiekvieno filmo pabaigoje 30 metrų pločio holograminiame ekrane Jūsų lauks įspūdingas siaubo šou.

Nors COVID-19 ribojimai nebėra tokie griežti, „Drive-in“ kinas vis dar labai populiari pramoga Vilniuje. Rugsėjo mėnesį organizuotame „Drive-in“ kine buvo sulaukta net 700 automobilių, o visos kino aikštelės vietos buvo pilnai užpildytos.

Šįkart „Drive-in“ kine stebins ir patyriminio kino elementai. Pasibaigus filmo seansui laukia 10 minučių trukmės 3D vaizdo įrašų projekcija, kurios metu žiūrovus džiugins ir baugins gerai pažįstami siaubo filmų personažai. Dalis jų nebetilps kino ekrane ir gąsdins atvykusiuosius už ekrano ribų.

Šio renginio įgyvendinimui specialiai kuriamas 30 metrų pločio holograminis ekranas. Holograminio ekrano personažai atliks įvairias interakcijas su kino ekranu, tokiu būdų sukuriant siaubo ir įspūdingų vaizdų šou.

„Kino zona“ renginio organizatoriai jau 2 metus bando sukurti „Drive-in“ kino tradiciją Lietuvoje. Vilniuje tam pasirinkta Liepkalnio slidinėjimo trasų automobilių parkavimo aikštelė. Jeigu pasiseks, kino žiūrovai pamatys ne tik filmą ir hologramas, bet ir ekrano fone kylančius bei besileidžiančius lėktuvus.

Renginio nuoroda: https://www.facebook.com/events/642953180444064/

Jeigu norite garantuotos vietos renginyje, bilietą galite įsigyti čia: https://kino-zona.lt/kinas-is-automobilio-vilniuje/