2022-11-17 1084 Peržiūros
ka pamatyti kaune

Dienoms vis trumpėjant norisi patirti naujų įspūdžių, paragauti naujų skonių ar tiesiog jaukiai praleisti vakarą su artimaisiais. Atrinkome keletą vietų, į kurias užsukę pamiršite darganotą orą.

Holas

Šio Laisvės alėjoje esančio restorano meniu susideda iš dviejų dalių: viena dalis priklauso Meksikos virtuvei, o kita – viso pasaulio. „Holas“ primins jaukius namus ir leis pasimėgauti patiekalais nuo tacos su plėšyta kiauliena iki legendinio sūriosios jautienos sumuštinio. Na o savaitgalį puikus metas užsukti į restorano vėlyvuosius pusryčius su kvapnia šakšuka, prancūziškais skrebučiais ir amerikietiškais blyneliais.

Piccola Italia

Maironio gatvėje įsikūręs itališkas restoranas veikia jau dešimtmetį. Anksčiau jis kviesdavo visus ragauti tradicinių itališkų patiekalų, o šiai dienai džiugina nuostabaus skonio picomis, kurios drėgnos, minkštos, su traškia plutele bei primenančios Neapolio miestą. Picos gaminamos iš aukščiausios kokybės produktų, atkeliaujančių iš pačios Italijos, todėl valgydami galėsite mėgautis išskirtiniu maistu.

Kauno paveikslų galerija

Nuo 1979 m. įsikūrusioje galerijoje šiuo metu verta apsilankyti Yoko Ono parodoje „Laisvės pažinimo sodas“. Pasaulinio garso menininkė pristato konceptualaus meno kūrinius, objektus, įvairias instaliacijas, performansus, eksperimentinius filmus bei garso ir tekstinius kūrinius.

Art Deco muziejus

art deco
Nuotr. Art Deco muziejus

Užsukite į Art Deco muziejaus organizuojamą ekskursiją „Kelionę laiku“, kurioje pasivaikščiosite po tarpukario laikų butą, sužinosite įdomių istorinių faktų ir tarsi pasinersite į to meto čia gyvenusių žmonių istorijas. Buto interjeras, vaizduojantis privatų 3-4 dešimtmečio miestiečių gyvenimą laikinosios sostinės centre, atkurtas iki pačių mažiau smulkmenų ir restauruotas privačiomis lėšomis.

Kauno funikulieriai

Vakarams vis greičiau artėjant siūlome išbandyti Aleksoto ir Žaliakalnio funikulierius. Užkilę Žaliakalnio funikulieriumi pamatysite įspūdingą Kauno miesto panoramą, o Aleksoto – Kauno senamiestį. Žaliakalnio funikulierius veikia dar nuo 1931 metų, o štai Aleksoto – nuo 1935 m.