2021-06-28 1768 Peržiūros

Vasara – ypatingas metų laikas, kurio metu norisi patirti pačias įsimintiniausias akimirkas su artimiausiais žmonėmis. „Kalba Klaipėda“ pataria kuo nustebinti vaikus, ką aplankyti ir kur keliauti drauge su visa šeima.

Klaipėdos zoologijos sodas.

Zoologijos sodas kartu su gyvūnų įvairove žavi ne tik vaikus, bet ir suaugusiuosius. Pasivaikščiojimas po zoologijos sodo vietas suteikia daug emocijų, prisiminimų, o mažiesiems – pažinimo momentų, kurie svarbūs besivystančiai asmenybei.

Klaipėdos zoologijos sodas nuolat plečiamas, o nykstančios rūšys vis labiau saugomos ir prižiūrimos. Čia taip pat organizuojamos ir įvairios edukacinės bei pažintinės programos, kurių metu tiek suaugę, tiek vaikai turi puikią galimybę praturtinti savo žinių spektrą gyvūnijos, gamtos įdomybėmis.

„Dino parkas“.

Šis parkas stebina savo išskirtinumu ir kūrybiškomis detalėmis – dinozaurais, kurie ne tik realaus dydžio, bet ir riaumojantys, turintys savitą charakterį bei manieras. Čia taip pat galima rasti ir veidrodžių labirintą, laipynes medžiuose, apversto namo subtilybes, šaudyklą, batutus, vaikų žaidimų aikšteles, karuseles, sūpynes ir dar daug kitų pramogų, į kurias vaikams norisi sugrįžti dar kartą! „Dino parkas“ – puiki proga praleisti įsimintinas akimirkas su visa šeima.

Lietuvos jūrų muziejus.

Lietuvos jūrų muziejus kupinas staigmenų. Čia ir delfinariumo atgaiva, ir akvariumo grožybės. Delfinų pasirodymai – paliekantys didžiausią ir šilčiausią nuostabą ne tik vaiko, bet ir suaugusiojo širdyje. Delfinai ypatingi gyvūnai, kurie moka būti mieli, rūpestingi ir šmaikštūs. Lietuvos jūrų muziejuje esantis akvariumas taip pat leidžia pasinerti į kelionę ne tik po jūrų bangas, bet ir link tropinių vandenų.

Karklės elnynas ir muziejus.

„Gamtos perlo“ viešbučio teritorijoje įsikūrę smalsūs vilkai, išdidūs stumbrai, smaližė meška, šernai ir stručiai stebina savo grožiu, o unikali paukščių kolekcija – priverčia akimirksniu stabtelti. Apsilankymo metu tiek vaikai, tiek suaugę turi galimybę iš rankų pamaitinti draugiškus gyvūnus.

Kalbant apie muziejų, čia vyrauja unikalūs eksponatai, o sumedžioti egzotiniai gyvūnai – puiki pažintinė kelionė. Išvysti galima dramblį, žirafą, liūtus, taip pat krokodilus ir dar daug kitų įstabaus grožio gyvūnų.

„Vinetu kaimas“.

„Vinetu kaimas“ – muziejus po atviru dangumi, puoselėjantis Šiaurės Amerikos indėnų gilias tradicijas. Tai puikus variantas šeimai, norinčiai praleisti aktyvų bei harmonijos kupiną laisvalaikį, kokį gyvena ir pati indėnų tauta. Toks gyvenimo būdas padeda labiau puoselėti tikrąsias vertybes, gamtą, įsiklausyti į savo vidinį pasaulį bei pažinti save. Norintieji gali pajodinėti žirgais, pamatyti gyvūniją, paragauti tradicinius indėnų virtuvės patiekalus, plaukti baidarėmis. Teritorijoje yra ir žaidimo aikštelių, paplūdimys. Ši pramoga patiks tiek vaikams, tiek tėvams!