2021-07-01 2009 Peržiūros

Vasara – ypatingas metų laikas, kurio metu norisi patirti pačias įsimintiniausias akimirkas su artimiausiais žmonėmis. „Kalba vilniečiai“ pataria kuo nustebinti vaikus, ką aplankyti ir kur keliauti drauge su visa šeima.

„UNO Park“ Vilniuje.

Ši pramoga patiks tiek vaikams, tiek suaugusiesiems. Kupini įspūdžių liks ir mėgstantieji ramią gamtą, ir tie, kuriems įdomus aktyvus poilsis gryname ore. Čia be įvairių laipiojimo trasų, dieną galima paįvairinti su „Skrydžiu per Nerį“ ir kitomis smagiomis veiklomis. „UNO Park“ teritorijoje galima rasti ir vaikų žaidimų aikštelę, o esant šventei – ši vieta puikiai tinkama išpildyti visus savo norus kartu su draugais!

„Zoopark“ Vilniuje.

Tai pirmasis zoologijos parkas Vilniaus mieste. Čia galima pamatyti įvairiausių rūšių gyvūnus, kurie kaip mat pavergia širdį. Mieli ir smalsūs gyvūnai visada pasiruošę pradžiuginti atvykstančius! Taip pat „Zoopark“ siūlo edukacines programas, kurių metu ugdomas vaikų sąmoningumas, meilė gyvūnams ir gamtai. Visgi buvimas tarp gyvūnų ramina, skatina vaizduotę ir kūrybiškumą.

„Adventica“ šeimos pramogų ir laisvalaikio parkas.

„Adventica“ parkas įsikūręs Vilniaus prekybos ir pramogų centre „Ozas“. „Adventica“ patalpose smagiai praleisti laiką galima ant pripučiamo vientiso batuto, pašonėje laukia ir įvairūs kliūčių ruožai, ir vaikų mėgstamos nusileidimo čiuožyklos, didelė laipiojimo aikštelė, taip pat keli krepšinio stovai bei aktyvus dviejų šeimų judesių žaidimas – „nustumk kliūtis“. Be visų išvardintų linksmybių, pramogų parke vaikai gali leistis į kartodromo kelionę po uždaru stogu kartu su elektrinėmis mašinytėmis. „Adventica“ siūlo apsilankyti ir interaktyvių žaidimų studijoje, kuri puikiai tiks tiek vaikams, tiek suaugusiesiems, norintiems patirti azarto jausmą. Šis šeimos pramogų ir laisvalaikio parkas – naujų patirčių erdvė, kuri palieka  stiprų įspūdį ir vaikams, ir suaugusiesiems!

„Vilniaus žirgynas“.

„Vilniaus žirgynas“ turi didžiausią šalyje uždarą maniežą, taip pat hipodromą, aikštynus, kur treniruojami žirgai ir rengiamos tarptautinio lygio varžybos bei lenktynės. Kas smagiausia, jog čia itin patyrę ir kvalifikuoti žirgyno treneriai mielai moko jodinėti ir instruktuoja visus norinčius joti ir važiuoti rogėmis. Vaikai yra laukiami ir vasaros stovyklose bei būreliuose, kur iš arti susipažįsta su žirgų gyvenimu, išmoksta jodinėti. Ši vieta puiki ne tik pramogoms, tai nuostabi erdvė ir fotosesijoms su šeima.

„Pramogų safaris“.

Tai vieta, skirta tikriems aktyvių pramogų mėgėjams. Čia galima išbandyti keturračių, enduro motociklų ir bagių pramogas. Atvykusieji gali važinėti įdomiomis trasomis bei mėgautis laukinės gamtos kerinčiais vaizdais. „Pramogų safaris“ vaikams siūlo patirti kuo įsimintiniausius įspūdžius kartu su vaikiškais keturračiais, o suaugusieji taip pat turi realias galimybes smagiai pasinerti į aktyvias, azartiškas pramogas, kurios pripildys gyvenimą naujais potyriais. Pramogaujant laimingi liks ir vaikai, ir suaugusieji!