2022-08-09 774 Peržiūros

Vaikščiodami po laikinosios sostinės gatves atkreipkite dėmesį ne tik į miesto architektūrą, bet ir į gatvės meno įvairialypiškumą. Jis priverčia ne tik stabtelti, bet ir susimąstyti bei būti čia ir dabar. Kviečiame nepraleisti progos ir Kauno miestą pažinti iš gatvės meno perspektyvos.

KIEMO GALERIJA

E. Ožeškienės g. 21A (namo kiemas)

Menininkas Vytenis Jakas čia ant sienų įamžino gyvenusių žydų nuotraukas. Kieme rasite ir kitų objektų bei naujų menininkų darbų.

ŽVAIGŽDŽIŲ SĖJIKAS

K. Donelaičio g. 64

Skulptoriaus Bernardo Bučo skulptūrai site-specific meno akcentą pritaikęs Morfai 2008 m. darbavosi nelegaliai, tad žvaigždės po kurio laiko buvo uždažytos. Tačiau tamsiu paros metu prasmę įgaunantį kūrinį taip pamilo miestiečiai ir atvykėliai, kad jis, nugalėjęs konkurse „Kauno akcentai“, buvo atgaivintas.

NEŽIOPSOK

Vilniaus g.

Kęstutis Balčiūnas, skulptūros autorius, šią šmaikščią kompoziciją pasirinko neatsitiktinai. Menininkas tokiu būdu norėjo atvaizduoti Vilniaus gatvės urbanistinę raidą.

NEBEPRISIKIŠKIAKOPŪSTELIAUJANTIESIEMS

Kęstučio g. 26

Nuotr. aut. A. Aleksandravičius

Ant vieno nykiausių Kauno miesto pastatų atrasite patį ilgiausią lietuvišką žodį.

KOVA

Aušros takas 2

Tai dviejų magnetų kova, kasdien pasitinkanti einančius į Žaliakalnį. Žmogeliukai tarsi ir nori būti savarankiški, bet ir negali gyventi vienas be kito.