2021-09-07 786 Peržiūros

Rugsėjo 10-15 dienomis Vilniuje, prie Liepkalnio slidinėjimo trasų parkavimo aikštelės, startuoja „Drive-in“ kino seansai. Per 6 dienas bus parodyti 8 kritikų ir žiūrovų puikiai įvertinti kino filmai. Dauguma jų dubliuoti lietuviškai.

Žiūrovų laukia komedija „Palm Springsas“, „Deivido Koperfildo istorija“, jauki ir gyvenimiška drama „Ypatingieji“, visai šeimai skirta animacinė komedija „Spurguliai“, vienas geriausių 2020 metų filmų „Perspektyvi mergina“, fantastinis, keliavimo laiku, žanro kino filmas „Boss level“ ir du vėlyvieji siaubo kino seansai „Vaiduoklių žemė“ ir „Kliedesiai“.

Daugiau informacijos ir bilietus į kino filmus galite įsigyti paspaudę ant šios nuorodos:

https://kino-zona.lt/kinas-is-automobilio-vilniuje/

Garsas transliuojamas FM radijo bangomis, o vaizdas rodomas ant ypač didelės 12 x 8 metrų ekrano konstrukcijos.

Kiną iš automobilio labiausiai išpopuliarino ir romantizavo amerikietiški filmai. Lietuvoje šis kino formatas dar ieško savo vietos, tačiau po truputį yra kuriamos ir mūsų šalies „drive-intradicijos.

Atvykę į kino seansą žiūrovai ne tik išvys kino filmą, bet ir susipažins su nuo automobilio stogo kalbančiu renginio vedėju bei galės padaryti kiek neįprastą „Automobilių šviesų“ bangą.

Taip pat kino gerbėjai galės legaliai panaudoti savo automobilio garsinį signalą ir tokiu būdu su šviesomis ir triukšmu duoti startą kino filmui.

Renginio organizatoriai „Kino zona“ vis ieško naujų būdų, kaip sukurti kuo įsimintinesnę patirtį.

Artimiausiuose planuose kuriamas Helovino progai skirtas „Drive-in“ holograminis kino teatras. Jo metu kino filmo personažai veiks ne tik ekrane, bet ir už jo ribų. Kino seansas bus praturintas siaubo filmų veikėjų hologramomis.

Naujienas apie būsimas kino patirtis galite sekti „Kino zona“ socialiniuose tinkluose.

Nuoroda į „Facebook“ puslapį: https://www.facebook.com/kinozonalt