2021-06-18 2643 Peržiūros

Atlaisvėjus karantino suvaržymams įvairios kavinės tapo didžiausiu miesto traukos centru. Vieni užsuka suvalgyti desertą, kiti pavakarieniauti ar atrasti dar neragautų skonių. „Kalba Kaunas“ redakcija išrinko 5 vietas Kauno mieste, kuriose galėsite paskanauti įvairių virtuvių patiekalų, pasigėrėti virtuvės šefų šedevrais bei pasmaližiauti ką tik iškeptais ir vaikystę primenančiais desertais.

Piccola Italia

Maironio gatvėje įsikūręs itališkas restoranas veikia jau dešimtmetį. Anksčiau jis kviesdavo visus ragauti tradicinių itališkų patiekalų, o šiai dienai džiugina nuostabaus skonio picomis, kurios drėgnos, minkštos, su traškia plutele bei primenančios Neapolio miestą. Picos gaminamos iš aukščiausios kokybės produktų, atkeliaujančių iš pačios Italijos, todėl valgydami galėsite mėgautis išskirtiniu maistu.

Mtevani

Jei pasiilgote gruziniškų patiekalų būtinai aplankykite Laisvės alėjoje esantį restoraną, kurio aplinka bei aptarnaujantis personalas maloniai nustebins kiekvieną užsukusį. Čia galėsite paragauti įvairių troškinių, chačepurių, ačarulių ir kitų tradicinių valgių. Nedvejokite užsisakyti ir khinkalių, o kaip juos taisyklingai valgyti išmoksite iš meniu esančių paveikslėlių.

Holas

Šio Laisvės alėjoje esančio restorano meniu susideda iš dviejų dalių: viena dalis priklauso Meksikos virtuvei, o kita – viso pasaulio. Ši vieta primins jaukius namus ir leis pasimėgauti patiekalais nuo tacos su plėšyta kiauliena iki legendinio sūriosios jautienos sumuštinio. Na o savaitgalį puikus metas užsukti į restorano vėlyvuosius pusryčius su kvapnia šakšuka, prancūziškais skrebučiais ir amerikietiškais blyneliais.

Žalia pupa

Ši vieta taip pat įsikūrusi Laisvės alėjoje ir tiks tiems, kurie ieško vegetariško ar veganiško maisto. Čia galėsite pasirinkti patiekalus be glitimo ir cukraus. Siūlomi padažai naminiai, o naudojami prieskoniai tik natūralūs. Užsukite pietums paragauti sriubų, maltinukų, salotų ar kokorų.

Spurginė

Pagal 40 metų senumo receptus gaminamų spurgų turi paragauti kiekvienas. Nors prie šios kavinukės ir gali tekti palūkėti eilėje, tačiau kepinių šviežumas ir skanumas atpirks kiekvieną pralauktą minutę. „Spurginėje“ rasite ne tik saldžių kepinių, o nuo 1978 metų išlikęs autentiškas interjero dizainas primins vaikystę.