2018-01-09 888 Peržiūros

Kaip atrodo jūsų daugiabučio laiptinė? Ar ji švari ir tvarkinga? O gal priešingai – atrodo prastai, į ją nemalonu užeiti? Tai ženklas, kad metas remontui. Tačiau pradėti tokius darbus nėra taip paprasta kaip atrodo. Šv. Gertrūdos 14B name gyvenantis Tadas įsitikino, kad be „Kauno centro būsto“ pastatų administravimo vadybininkės Kristinos Garnelytės pagalbos, nebūtų pavykę suorganizuoti jo namo laiptinės remonto.

Kauno centre gyvenantis Tadas pasakojo, kad laiptinė jau buvo avarinės būklės, bet niekas nesiėmė veiksmų, kadangi namas įrašytas į kultūros vertybių registrą. „Iš esmės, viskas būtų daug paprasčiau, jei paveldas nesikištų, nes laiptinė yra laiptine: jos niekas nemato, tik bendrasavininkai“, – savo nuomonę dėstė Tadas. Jis stebėjosi, kaip galima nieko nedaryti, kai laiptinė yra tokios prastos būklės, ir negailėjo priekaištų paveldosaugininkams.

Gyventojas, siekdamas savo ir kaimynų gerovės, nenuleido rankų ir kreipėsi į jo namą administruojančią vadybininkę Kristiną Garnelytę. Ji ėmėsi organizuoti darbus. Paklaustas, kaip vertina vadybininkės darbą, gyventojas atsakė: „Ji paslaugi. Ką sako, ta padaro, ir greitai.“ Laiptinės bendrasavininkų iniciatyva, galiausiai namo gerbūviu pavyko pasirūpinti.

Minėtoje laiptinėje buvo pakeista elektros instaliacija, vamzdžiai, įrengtas apšvietimas, atliktas tinkavimas, dažymas ir apšvietimas. „Dabar laiptinėje gražu ir šviesu!“, – džiaugėsi namo gyventojai. Beliko tik grindis nudažyti.

Nuotraukų galerijoje matyti akivaizdūs pokyčiai –  laiptinei tikrai reikėjo remonto.

Jei svarstote apie savo namo laiptinės remontą, skambinkite į Klientų aptarnavimo centrą: 8 700 55 966.