2022-07-28 8648 Peržiūros

„Mano BŪSTO“ avarinė dirba 24 val. per parą, be poilsio dienų ir, įvykus avarijai, visada pasirengusi padėti gyventojams. Tačiau ar žinote, kad yra keletą esminių taisyklių, kurių laikydamiesi galite išvengti ne tik gedimų, bet ir avarinės tarnybos vizitų. Kaip apsaugoti savo ir kaimynų turtą – pataria „Mano BŪSTO“ specialistai.

Avarinės tarnybos specialistai į daugiabučius namus ar butus dažniausiai vyksta tvarkyti užsikimšusios kanalizacijos arba lokalizuoti dėl gedimų įvykusius būstų užliejimus. Tačiau didelės dalies nesklandumų, nepatogumų ir finansinių nuostolių galima išvengti žinant keletą paprastų taisyklių.

„Mano BŪSTO“ ekspertai dalinasi naudingais patarimais, kurie ne tik padės išvengti nemalonumų, bet ir apsaugos jūsų pinigines nuo neplanuotų išlaidų:

  1. Nepilkite kavos tirščių, riebalų ar kitų atliekų į plautuvę. Tam yra skirta šiukšliadėžė.
  2. Virtuvėje, plaudami indus, naudokite šiltą, o ne vėsų vandenį arba profilaktiškai periodiškai paleisti karštą vandenį, kad dalinai ištirpintumėte vamzdynuose susikaupusius riebalus.
  3. Nemeskite pašalinių daiktų (higienos priemonių, sauskelnių, paviršių valymo šluosčių, maisto atliekų, gyvūnų kraiko) į klozetą. Atminkite – klozetas yra ne šiukšliadėžė.
  4. Profilaktiškai specialia chemija valykite kanalizacijos tinklus, tačiau griežtai vadovaukitės gamintojo nurodymais. Neimprovizuokite.
  5. Išvykdami savaitgaliui ar ilgesniam laikui užsukite vandens padavimo ventilius. Įvykus gedimui išvengsite užliejimo.
  6. Periodiškai tikrinkite buitinių prietaisų (maišytuvų, klozetų, skalbimo mašinų, indaplovių ir t.t) pajungimo žarneles. Pastebėję įtrūkimus ar korozijos požymius, nedelsiant jas pakeiskite arba kvieskite meistrą.

Prisiminkite tai ir jums bus ramu dėl namų!