2021-05-31 1163 Peržiūros

Praėjusį penktadienį visa Europa minėjo Kaimynų dieną, kurios proga daugiabučių namų administravimo įmonė „Mano BŪSTAS“ savo klientus pakvietė atšvęsti su sveikinimais šalia gyvenantiems žmonėms ir muzikos grupės „Sisters on Wire“ pasirodymu.

Kiekvienais metais Europinės Kaimynų dienos proga originaliais sveikinimais savo klientus bandanti nudžiuginti įmonė „Mano BŪSTAS“, šiemet jiems surengė internetu transliuojamą koncertą, sulaukusį netoli 5000 žiūrovų, kurie užpildytų beveik visą Šiaulių areną.

Jame sveikinimus siuntė renginio vedėjas Mindaugas Rainys, gerų santykių su kaimynais linkėjo „Mano BŪSTAS“ direktorius Mindaugas Genys, o viena garsiausių pastarųjų metų muzikos grupių „Sisters on Wire“ atliko visiems gerai pažįstamus savo kūrinius, – „Taip jau gavosi“, „Mėlyna Mėlyna“ ir dar daugiau.

„Mano BŪSTAS“ direktorius Mindaugas Genys

„Svarbiausias mano palinkėjimas šios dienos proga – aplink turėti tokius kaimynus, kuriuos vertintume, kuriais pasitikėtume ir su kuriais mus sietų stiprus draugystės ryšys. Juk šaunu turėti kaimynus pas kuriuos paliekame atsarginius savo namų raktus“, – renginio metu kalbėjo „Mano BŪSTAS“ direktorius.

Anot įmonės atstovo, Europinės Kaimynų dienos minėjimas yra jau eilę metų besitęsianti „Mano BŪSTAS“ tradicija, dovanojanti malonių iniciatyvų ir siurprizų.

Štai prieš metus visi kaimynai buvo kviečiami dalyvauti būtent šiai dienai skirtame konkurse ir prisipažinti, jog vieni kitų pasiilgo. 2016, 2017 ir 2018 metais įmonė organizavo analogų Lietuvoje neturinčius „Metų kaimynų rinkimus“, o prieš penkmetį surengė ir gražiausių Lietuvoje daugiabučių balkonų bei šalia namų įrengtų gėlynų konkursą.

„Suprantame, jog praėję karantino metai apribojo mūsų bendravimą su kaimynais, todėl šią Kaimynų dieną norėjome suteikti galimybę atšvęsti visiems

ir įvairiuose Lietuvos miestuose gyvenantiems mūsų klientams, nesvarbu kur tuo metu jie bebūtų, švęsti galėjome visi kartu. Esame inovatyvi įmonė, savo veikloje naudojanti klientams patogius ir saugius namų valdymo sprendimus, kaip klientų erdvė ir progr

amėlė „eBŪSTAS“. Būtent šio sprendimo pagalba mums ir pavyko į vieną vietą sukviesti visus šalies kaimynus“, – pasakoja M. Genys.

„Mano BŪSTAS“ vadovas maloniai kviečia renginį peržiūrėti ir tiems, kurie šventės metu to padaryti negalėjo: „Jei penktadienį neturėjote progos sudalyvauti Europinės Kaimynų dienos šventėje, renginio įrašą dar galite peržiūrėti iki trečiadienio. Nuorodą į renginį visi „Mano BŪSTAS“ klientai gali rasti savo klientų erdvės ar mobiliosios programėlės „eBŪSTAS“ paskyrose. Pasilinksminkite ir pasiklausykite geros muzikos“.