2017-09-21 1096 Peržiūros
Anot Manto Bertulio, Kaunas yra atviras visiems.

Neįtikėtino populiarumo sulaukusio projekto „Kitokie pasikalbėjimai“ ir portalo „Kvepia kelionėm“ idėjos autorius Mantas Bertulis Kaune gyvena jau 5 metus. Vaikinas sutiko pasidalinti savo įžvalgomis apie Kauną.

Per pastaruosius metus Mantui teko pakeisti kelias gyvenamąsias vietas, kol pagaliau atrado sau tinkamiausią variantą. „Gyvenu pačiame miesto centre, Šv. Gertrūdos gatvėje, prie pat Laisvės alėjos. Esu gyvenęs ir Žemuosiuose Šančiuose, ir Fredoje, tačiau miesto centras vis tiek man imponuoja labiausiai“, – pasakojo Mantas.

Paklaustas, kur nusivestų svečią iš užsienio, M. Bertulis ėmė vardinti visiems žinomas, populiarias vietas: „Aišku, kažko labai nenustebinsiu pasakęs, kad tai būtų Pažaislio vienuolynas, Santakos parkas, senamiestis, Kauno pilis bei, žinoma, Kauno „Žalgirio“ rungtynės.“

Didžiausiu Kauno privalumu vaikinas įvardijo kompaktiškumą. „Čia viskas yra vietoje ir pasiekiama ranka. Nereikia valandą važiuoti iš vieno taško į kitą, – pasakojo pašnekovas ir pridūrė, – nėra nieko nuostabiau kaip gyventi mieste prie dviejų upių.“ Vienintelis Kauno trūkumas, jo nuomone, mažai išvystytas naktinis gyvenimas.

Kauniečiams Mantas linki labiau pasitikėti savimi: „Palinkėčiau pagaliau atsikratyti to nepilnavertiškumo komplekso ir pradėti didžiuotis savo miestu.“ Taip pat vaikinas kviečia visus prisijungti prie miesto įvaizdžio kūrimo. „Kaunas yra atviras visiems“, – sako Mantas.