2024-05-16 347 Peržiūros

Šį savaitgalį Kino zona ir vėl kviečia klaipėdiečius į pamėgtą naktinę pramogą – kiną iš automobilio. Gegužės 17-19 dienomis Klaipėdos pajūris prisipildys automobilių ir linksmai nusiteikusių kino gerbėjų. Repertuare 6 kino filmai, kurie tiks visiems skoniams.

Penktadienio vakarą drive-in kinas startuoja su provokuojančiu ir iššaukiančiu serialo „Trečiadienė“ žvaigždės Dženos Ortegos vaidmeniu filme „Numylėtinė“, po kurio siaubo filmų gerbėjai mėgausis kraują stingdančiu siaubo filmu „Ateik pažaisti“.

Šeštadienį kviečiame šeimas, poras ir kitus gerai nusiteikusius žmones į visai šeimai skirtą animacinę komediją „Kantervilio pilies vaiduoklis“. Laikrodžiui išmušus vidurnaktį laukia dar viena siaubo patirtis – filmas „Voratinklis“.

Sekmadienis prasidės nuo veiksmo filmo „Bitininkas“ su legendine veiksmo filmų žvaigžde Džeisonu Stethemu, po kurio pavojingų pasimatymų niuansus narpliosime filme „Kačių mylėtojas“.

Klaipėdoje jau tradicija tapęs drive-in kino renginys pritraukia nuo 500 iki 1000 automobilių. Klaipėdiečiai visada išradingai į seansus atvažiuoja pasipuošę girliandomis, kai kurie atsiveža ir augintinus.

Kinas iš automobilio yra puiki proga pakviesti antrą pusę į seniai lauktą pasimatymą, susitikti su seniai matytais draugais ar praleisti daugiau laiko su šeima.

Kinas rodomas ant ypač didelės 8×12 m aliuminio ekrano konstrukcijos, visi filmai dubliuoti lietuviškai, na o bilietas skirtas vienam automobiliui, kuriame gali būti bet koks skaičius žmonių.

Bilietų sparčiai mažėja, tad skubėkite juos įsigyti čia: https://kino-zona.lt/kalbaklaipeda