2022-02-21 827 Peržiūros

Ne tik didieji Lietuvos miestai, bet ir mažesnieji verti dėmesio. Kiekvieno krašto istoriją galite patirti kartu su „Surink Lietuvą” magnetais, kurie suteikia vertingesnę galimybę ne tik pažinti neatrastas vietas, bet ir keliauti Lietuvos teritorijų ribose. Džiugi naujiena ta, kad projekto „Surink Lietuvą” žemėlapių dalis galite rinkti ir virtualioje erdvėje.   

Žmonėms, mėgstantiems keliauti yra siūloma patirti naujus iššūkius bei potyrių įvairovę kartu su „Surink Lietuvą” magnetais. Tai puiki galimybė ne tik keliauti po Lietuvos įvairiausius kraštus, bet ir pažinti kiekvieną jų lopinėlį. Smagiausia, kad kiekviename aplankytame krašte gausite progą įsigyti būtent to krašto formos magnetą, o surinkus visas dalis – juos sujungsite į Lietuvos žemėlapį.

Daugeliui Lietuva vis dar yra neatrastas kraštas, tačiau džiugu, jog jis turi ką papasakoti ir parodyti. Kiekvienas magnetas pasakoja savitas, atskiras istorijas, atitinkančias krašto vertybes, požiūrį bei giliausias šaknis.

„Surink Lietuvą” magnetus galima rasti įvairiose vietose: https://welovelithuania.com/surink-lietuva/google-zemelapis/

Be šių platinimo vietų, šiai dienai galite nusispalvinti savo virtualų „Surink Lietuvą“ žemėlapį – pasižymėti ne tik aplankytas vietas, bet ir Lietuvos kraštus, kurios dar planuojama aplankyti, pasitikrinti platinimo taškų vietas bei pasidomėti kiekvieno magneto istorija ar įsigyti „Surink Lietuvą“ atributikos. Be to, pažymėjus savo vietą GPS pagalba, drąsiai ir lengvai virtualius magnetus galėsite susidėti į savo elektroninį krepšelį, juos atsisiųsdami į el. paštą.

„Surink Lietuvą” internetinėje svetainėje galima rasti ne tik kelionę primenančius magnetus, bet ir smagius žaidimus. Stalo žaidimas „Surink Lietuvą. SKONIAI“ supažindins bei dar kartą primins įvairaus amžiaus žmonėms apie tradicinius lietuviškus patiekalus. Tuo tarpu atminties žaidimas „Surink Lietuvą“ – įdomus būdas dar tvirčiau pažinti Lietuvą, susipažinti su jos įdomybėmis, lavinant atmintį ir smagiai praleidžiant laiką tiek kelionėse po Lietuvą, tiek namuose.