2022-06-02 8044 Peržiūros

Kvalifikuotų meistrų remonto darbų paslaugą teikianti e. platforma „PortalPRO“ tęsia investicijas į paslaugos tobulinimą. E. platformoje buvo įdiegtas naujas funkcionalumas, kuris leidžia dar greičiau rasti ir užsakyti reikiamą meistrą.

Pasiūlymas – iš kart

„Anksčiau sulaukę kliento užklausos skelbdavome konkursą – meistrų pasiūlymų tekdavo palaukti. Dabar visiems, kurie kreipiasi į platformą, pateikiame standartinį darbų sąrašą su jau nurodyta kaina. Paslaugą išsirinkusiam klientui iš karto pasiūlome meistrą“, – sako Dalius Šimaitis, „PortalPRO“ vadovas.

E. platforma ir toliau skelbia konkursus meistrams, bet tik tais atvejais, kai klientai ieškomos paslaugos pasiūlytame sąraše neranda. Siekiant surasti tinkamiausią specialistą, tuomet klientų prašoma atsiųsti detalų norimų darbų aprašymą.

Darbų apimtys auga

Nors nuolat skelbiama apie brangstančias medžiagas, remonto darbų apimtys „PortalPRO“ auga. „Šiemet tiek smulkių, tiek stambesnių remonto darbų apimtys, lyginant su 2021-ųjų tuo pačiu laikotarpiu, mūsų e. platformoje išaugo daugiau nei du kartus“, – skaičiuoja D. Šimaitis.

„PortalPRO“ vadovas pastebi, kad auga ir darbų vertė. Smulkių darbų kaina, prieš metus buvusi 50-70 eurų, dabar šoktelėjo iki 70-90 eurų.

„Nors darbų vertė kyla, o su mūsų platforma bendradarbiaujančių meistrų ratas išsiplėtė iki 2000 skirtingų sričių specialistų, meistrų užimtumas nemažėja. Štai didelė dalis apdailos darbų profesionalų jau yra suplanavę savo veiklą gerokai į priekį. Taigi verta pagalvoti apie paslaugos užsakymą iš anksto, neatidėlioti paskutinei minutei“, – pasakoja D. Šimaitis.

Pats darbymetis

Patys populiariausi „PortalPRO“ klientų užsakomi vidaus apdailos darbai yra sienų, lubų dažymas, glaistymas, tapetų ir plytelių klijavimas, langų reguliavimas. Šie darbai sudaro beveik du trečdalius visų vidaus apdailos užsakymų. „Fiksuojame, kad šių darbų paklausa e. platformoje per metus išaugo beveik iki trijų kartų“, – sako D. Šimaitis.

Toliau ryškėja tendencija, kad vis daugiau „PortalPRO“ klientų buitinės technikos pajungimo darbus patiki profesionalams.

Dabar, atšilus orams, įsibėgėjo lauko darbai: namų fasadų, stogų remontas, terasų įrengimas, kiemų tvarkymas, trinkelių klojimas, valymo darbai. Tai – šiuo metu populiariausi šiltojo sezono darbai. „Pavasaris ir vasara – pats statybos darbų įkarštis, pagrindinis darbymetis meistrams“, – konstatuoja D. Šimaitis.

Beveik 80 000 darbų

Meistrai per trečius metus sėkmingai vystomą e. platformą „PortalPRO“, remonto paslaugas siūlančią privatiems klientams ir verslo įmonėms, jau atliko beveik 80 000 skirtingų darbų.

„Pagrindiniai mūsų veiklos pricipai nesikeičia nuo pat veiklos starto. Garantuojame, kad kiekvienas čia ras kvalifikuotą meistrą, kuris skaidriai ir legaliai atliks darbus, suteiks garantiją ir išrašys sąskaitą“, – sako D. Šimaitis.

Meistrų teikiamų paslaugų asortimentas – platus. Nuo smulkių, tokių kaip krano pritvirtinimas, durų taisymas, indaplovės pajungimas, rozetės sutvarkymas, iki didelės apimties darbų – šildymo sistemų, elektros instaliacijos diegimo ar viso renovacijos projekto parengimo.

Paslaugų kokybę kontroliuojanti „PortalPRO“ garsėja tuo, kad ypač kruopščiai tikrina kiekvieno meistro patikimumą ir kvalifikaciją. Griežtus platformos kriterijus atitinka tik penktadalis besikreipiančių meistrų, kurių remonto paslaugos yra siūlomos e. platformos klientams.

Nenuostabu, kad e. platformos klientai jau atliktų darbų kokybę vertina 4,95 iš 5 balų.