2023-04-14 996 Peržiūros

Penktadienį Klaipėdos mieste „Bendruomenių“ taurės finale vyko ne tik įnirtingos kovos, bet ir buvo apdovanotas generalinis rėmėjas UAB „Mano BŪSTAS“.

Finalo rungtynių metu po pirmo ketvirčio buvo apdovanotas UAB „Mano BŪSTO“ generalinis direktorius Mindaugas Genys už pagalbą organizuojant Klaipėdos miesto „Bendruomenių“ taurės varžybas. Apdovanojimą įteikė lygos įkūrėjai Andrius Urbonas ir Valentinas Rumiancevas.

„Šiems finalams buvo pasirinkta data prieš Velykas, kad komandos turėtų laiko pasiruošti, susiderinti darbų ir atostogų grafikus ir pan. Labai noriu pasidžiaugti, kad į finalo dvikovą susirinko gausiai žiūrovų, kas gal buvo kiek netikėta, nes vis dėl to penktadienį prasidėjo šventinis ilgasis savaitgalis. Renginys manau pavyko puikiai, esu labai dėkingas visiems mūsų lygos rėmėjams, kurie pagal savo galimybes prisidėjo prie mūsų šventės, o ypatingai esu dėkingas Mindaugui Geniui (UAB „Mano BŪSTO“ generaliniam direktoriui), kuris patikėjo mano vizija ir tikiuosi ateityje nuveiksime dar didesnių darbų kartu bendradarbiaudami,“ – Valentinas Rumiancevas.

Finale susirinkusius žiūrovus linksmino „Šilutės krepšinio klubo šokėjos“ o intriga laikėsi pirmą rungtynių pusę, nes po didžiosios pertraukos „Vitės bendruomenė“ komandos krepšininkai įjungė aukštesnę pavarą ir apgynė čempionų titulą 81-59.

Naudingiausiu „Izoton“ komandoje pripažintas buvo Lukas Patašius pelnęs 11 taškų, atkovojęs 9 kamuolius ir surinkęs 13 naudingumo balų.

Naudingiausiu finalo žaidėju tapo „Vitės bendruomenės“ komandos krepšininkas Martynas Airošius, kuris pelnė 13 taškų, atkovojo ir perėmė po 5 kamuolius bei atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir surinko 19 naudingumo balų.

Plačiau apie šias rungtynes galite paskaityti čia: http://klaipedossp.lt/lygos/bendruomeniu-taure-a-lyga/a-lygos-naujienos/vites-bendruomene-apgine-cempionu-titula