2023-01-23 1007 Peržiūros

Vieno sostinės daugiabučio namo gyventojai dėl vamzdyno avarijos galėjo patirti didelių nuostolių ir bent kelioms paroms likti be vandens. Tačiau žaibiška „Mano BŪSTO“ darbuotojų reakcija padėjo išvengti grėsiančių nemalonumų.

Maždaug prieš savaitę Žėručio g. 12 name, viename iš butų trūko karšto vandens stovas ir vanduo ėmė skverbtis į patalpas. Gyventojai apie avariją informavo „Mano BŪSTO“, kuris į pranešimą sureagavo nedelsiant. Kliento bute nuosava įmonės avarinė tarnyba buvo jau po 27 minučių, o tai yra kone dvigubai greičiau, nei tarnybos atvykimo į avarijas vidurkis.

mano bustas avarine

„Pirmiausia, ką padarėme atvykę į daugiabutį – užsukome vandens tiekimą, kad klientai, dėl užliejimo, nepatirtų žalos. Čia svarbi kiekviena minutė, mat vanduo labai greitai gali prasiskverbti per perdangas ir užpilti žemiau esančias patalpas iki pat rūsio. Taigi pirmiausia noriu padėkoti mūsų greitajai pagalbai – avarinei tarnybai, kurios darbuotojai parodė profesionalumą ir tikrai labai greitai atvyko į objektą ir atliko būtiniausius gelbėjimo darbus“, – įvykio aplinkybes pasakojo „Mano BŪSTO“ darbų valdytojas Andrius Lyška.

Užsukus vandenį reikėjo pasirūpinti, kad tiekimas būtų kuo skubiau atstatytas, kadangi name gyvena šeimos su mažais vaikais, senjorai. Tad kelios paros be vandens gyventojams būtų tapęs tikru iššūkiu.

„Mano BŪSTAS“ jau kitą rytą po avarijos rado laikiną sprendimą, kuris leido vėl įjungti vandenį. O dar kitą dieną įmonė pasirūpino, kad visos susidėvėjusios vamzdynų atkarpos būtų pakeistos.

A. Lyškos teigimu, šis atvejis dar kartą įrodė, kaip svarbu, kad daugiabučio inžinerinėmis sistemomis rūpintųsi profesionalai, o ištikus nelaimei namą administruojanti įmonė galėtų pasikliauti nuosavos avarinės tarnybos pajėgumais.

„Mano BŪSTO“ teigimu, avarinės tarnybos ekipažai Vilniuje budi 24 val. per parą ir savo darbus koordinuoja su Klientų centro dispečerine. Nuolat mieste budintys ekipažai užtikrina, kad užsikimšus kanalizacijai, trūkus vandens tiekimo vamzdžiams ar įvykus panašiems mechaniniams gedimams namuose, gyventojai sulauktų operatyvios ir savalaikės pagalbos.