2023-04-07 1067 Peržiūros

Mažajame finale susikaus praėjusio sezono varžovai dėl bronzos medalių: „Ovirama“ komandos krepšininkai mėgins iš „Urbovitos“ atimti 2021/2022 m. sezone prieš juos iškovotą 3 vietos taurę.

Finale susikaus praėjusio sezono nugalėtojai „Vitės bendruomenė“ ir sezono metu solidų žaidimą pademonstravę „Izoton“ komandos krepšininkai.

Apie artėjančias finalo rungtynes savo mintimis pasidalino „Vitės bendruomenės“ komandos treneris Karolis Stirbys:

„Nekantriai visi laukiame finalo. Kiek neįprasta, bet šį kartą finalo tenka laukti 3 savaites, tai noro tikrai yra daug. Smagu, kad pagaliau laukimas baigtas. Pernai laimėjome titulą todėl turim tikslą tik vieną – apginti jį. Visi žino, kad titulą iškovoti yra lengviau, nei jį apginti, tą pajautėm jau sezono metu ir tikrai ne visiems pavyksta tai padaryti, net ir labai geroms komandoms. Esame finale ir pasiruošę tą padaryti. Mūsų varžovai „Izoton“ yra stiprūs, bei turi visiems gerai mūsų mieste žinomą trenerį bei subalansuotą sudėtį, o paskutiniajame tarpusavio susitikime patyrėme pralaimėjimą, tai motyvacija bus tik dar didesnė. Nuotaikos yra geros ir žinoma kovinės, o mes savo ruožtu norėtume pakviesti visus atvykti didįjį penktadienį praleisti su krepšiniu ir prisidėti prie šios krepšinio šventės.“

Generalinis rėmėjas UAB „Mano BŪSTAS“ sveikina kartu „Bendruomenių“ lygos dalyvius ir žiūrovus džiaugiasi, kad kartu gali įtraukti sporto mėgėjus ir prisidėti prie sveikatą stiprinančių veiklų.

Šiuose finaluose bus galima sutikti žinomų krepšinio pasaulyje vardų:

Martynas Airošius, Mindaugas Norvaišas, Tadas Maželis, Laurynas Stonkus, Paulius Piktuižis, Rytis Biliartas, Rokas Šimkevičius, Albertas Valiulis, Mantas Tomaševičius, Aidas Viršilas, Jurgis Petrauskas, Vitalij Sokolov, Aivaras Jokubaitis, Edgaras Gervelis, Andrius Mockus, Donatas Straigis, Linas Markaitis, Deividas Petravičius, Valdemaras Knystautas, Deividas Zoruba, Gytautas Kibelkis ir kiti.

18.40 „Ovirama” – „Urbovita” (Mažasis finalas)

20.20 „Vitės bendruomenė” – „Izoton” (Finalas)

Abi rungtynės vyks „SBVC“ (Dariaus ir Girėno g. 10, Klaipėda)

Finalo rungtynių metu žiūrovus linksmins „Šilutės krepšinio klubo šokėjos“

Renginys yra nemokamas, kviečiame apsilankyti visus norinčius gerai praleisti penktadienio vakarą

Daugiau informacijos rasite čia: http://klaipedossp.lt/
Rungtynių tiesioginė statistikos transliacija bus čia: http://klaipedossp.lt/live/
Rungtynių renginys Facebook puslapyje: https://www.facebook.com/events/800786511407081