2023-04-27 828 Peržiūros

Balandžio 29 d. Šiauliuose pirmą kartą įvyks nevyriausybinių organizacijų rengiama „Geradarystės mugė“, kurioje bus galima sužinoti apie įvairias savanorystės galimybes. Kviečiame apsilankyti!

Šiauliečiai turės galimybę pirmiausia sudalyvauti paskaitoje apie savanorystę ir jos naudą žmogaus gyvenimui, kurią ves su „Europos solidarumo korpuso“ savanoriais ir bendruomeninėmis savanorių grupėmis programoje „Socialinis sufleris“ dirbantis Žilvinas Mažeikis. Jis yra sukaupęs daugiau nei 10-ties metų savanorystės patirtį, kuria pasidalins su visais susirinkusiais.

Po bendros paskaitos „Geradarystės mugės“ dalyviai galės pasirinkti juos labiausiai dominančią organizaciją ir sudalyvauti jos veiklos pristatyme. Tarp jų – VšĮ „Savanoriai vaikams“, kuri įgyvendina iniciatyvą „Niekieno vaikai“ bei emocinės paramos programą tėvams „Drauge“, paramą maistu renkantis „Maisto bankas“, nemokama emocinės ir informacinės pagalbos linija vyresnio amžiaus žmonėms „Sidabrinė linija“, humanitarinę pagalbą teikiantis „Lietuvos Raudonasis Kryžius“ ir savanoriškas pagalbos artimui sambūris „Caritas“.

Organizacijų atstovai ne tik pristatys būsimiems savanoriams keliamus reikalavimus, veiklos pobūdį, bet ir pakvies sudalyvauti pirmosios pagalbos praktiniuose užsiėmimuose, išgirsti pranešimus apie prasmingų santykių kūrimą bei pagalbą vaikams, išgyvenantiems sunkius jausmus.

„Geradarystės mugė“ vyks VU Šiaulių akademijoje nuo 11 iki 15 val. Dalyvavimas renginyje yra nemokamas, o išankstinė registracija nėra vykdoma. Renginio metu lauks paskaitos ir edukacijos, į kurias kvies 5 nevyriausybinės organizacijos.

Su detalia renginio programa galima susipažinti čia: https://bit.ly/3mRD8XS.