2022-02-23 771 Peržiūros

Šiais metais Užgavėnės bus švenčiamos kovo 1 dieną, o ta proga Šiaulių kultūros centras stebina gyventojus su konkursu, kurio sąlygos labai paprastos – Morės gamyba, taip pat lauks ir kiekvienais metais vykstanti persirengėlių eisena, kuri suburia minias gyventojų.

Šiaulių kultūros centras šiais metais Užgavėnes organizuoja su „Baisių gražių Morių“ konkursu, kviesdami miesto gyventojus ir svečius dalyvauti bei aktyviai registruotis ir į persirengėlių eiseną.

Registracija, norintiems dalyvauti persirengėlių eisenoje ir „Baisiai gražios Morės“ rinkimuose vyko iki vasario 21 dienos.

Susipažinkite su konkurso sąlygomis:

  • Morės pagaminimas iš degių medžiagų, kurios lengvai transportuojamos.
  • Morės aukštis turi būti ne mažesnis nei 1,5 m ir ne didesnis nei 2 m.
  • Prie Morės turi būti pritvirtintas kotas.

Kovo 1 dieną, nuo 10.00 val. ryto Kaštonų alėją papuoš visos pagamintos Morės, tad pasižvalgyti tikrai bus kur. Taip pat dalyvaujantys turės puikią progą laimėti unikalius „Enter VR“, „Mini ZOO Dargaičiai“ bei Šiaulių kultūros centro prizus. Prizus laimės tie Morių kūrėjai, kurie Šiaulių kultūros centro „Facebook“ paskyroje surinks daugiausiai „Patinka“.

Taip pat Šiaulių kultūros centras visus kviečia dalyvauti ir kartą metuose vyksiančioje persirengėlių eisenoje, kurioje kiekvienas dalyvis galės įkūnyti savo sukurtą arba pasirinktą personažą. Beje, šią pramogą labai mėgsta vaikai, tad laukiami ir jie! Eisena planuojama nuo  Povilo Višinskio aikštės miesto bulvaro, 17.30 val.

18.00 val. vyks Lašininio ir Kanapinio kova, folkmuzikos grupės „Sadūnai“ koncertas, „Baisiai gražios Morės“ rinkimų rezultatų paskelbimas ir apdovanojimai, taip pat Morės deginimas Centrinio parko estradoje.