2021-08-06 2422 Peržiūros

Dažnas mėgsta pasilepinti įvairiais desertais ir pasimėgauti skaniausia kava, kurios šiais laikais apstu. Klaipėdos miestas ir jo išskirtinės gatvelės pripildytos unikaliomis kavinėmis, kepyklėlėmis, desertų namais, kuriuos pamėgo ir čia gyvenantys, ir atvykstantys. „Kalba Klaipėda“ redakcija dalinasi vietomis, kur paragauti gardžiausius desertus ir pasimėgauti kvapniausia kava.  

„Kavos architektai“

H. Manto g. 9, Klaipėda

Tai išskirtinį žavesį turinti vieta, kurioje interjero dizainas priverčia jaustis ypatingai ir tuo pačiu be galo jaukiai. Čia vyrauja savitas požiūris į kavos vartojimą ir kultūrą – kavos studijoje nėra „Wi-Fi“ tinklo. „Kavos architektai“ siūlo platų kavos pasirinkimą, kurio dėka stengiamasi, jog atrastumėte būtent savąjį kavos skonį!

„Coffe King“

H. Manto g. 13, Klaipėda

„Coffe King“ kviečia užsukti ir pasijausti nors akimirksniui tikru karaliumi, kuris gali užvaldyti pasaulį! Užsukę rasite kvapnią, kokybišką ir su meile pagamintą kavą, kurią pateiks itin rūpestingi ir draugiški baristos. Suskubkite rytais paragauti ir šviežiai iškepto kruasano, o penktadienio vakarais nepamirškite pasimėgauti gyva muzika, kuri įkvėps siekti savo svajonių. Taip pat kavinėje karts nuo karto yra organizuojami įvairūs renginiai bei akcijos, teminiai vakarėliai.

„Ateik Ateik“

Vėtros g. 8, Klaipėda

Tai kavinė ant jūros kranto, kurioje gausu lankytojų, nes tai ypatinga, jauki ir šilta vieta. Čia galima užsisakyti tiek gėrimų, kavos, tiek saldėsių ar skanių užkandžių bei šviežių ir minkštų kruasanų su šokoladu ar avietėmis. Vieta tinkama ir šeimoms, ir jaukiems romantiškiems vakarams. „Ateik Ateik“ – unikali vieta, kurioje turėtų apsilankyti kiekvienas, gyvenantis ar atvykstantis į Klaipėdą.

10 tiltų“

Turgaus g. 19, Klaipėda

„10 tiltų“ – jauki kavinė, esanti pačioje Klaipėdos senamiesčio širdyje, ties Tiltų ir Turgaus gatvių sankryža. Čia Jūsų laukia itin platus kavos asortimentas, išskirtinis interjeras ir malonus aptarnavimas. Visa ši dermė privers atsipalaiduoti ir pabūti čia ilgėliau.

Migdoliniai desertai

J. Zauerveino g. 5, Klaipėda

Tai prancūziškų saldumynų kepyklėlė, kurioje galėsite pasimėgauti kvapnia kava, arbata bei išskirtiniu migdoliniu sausainiu su pasūdyta karamele, kuris tiesiog ištirpsta burnoje. „Migdoliniai desertai“ patiks tiems, kurie nori pasimėgauti desertu ar įsigyti saldžią dovaną.

„Lalene – desertų namai“

Tiltų g. 26A, Klaipėda

Šiuose desertų namuose atvykusieji ras ypatingus skanėstus, kuriems sunku atsispirti net tiems, kurie ne itin mėgsta gardumynus! Desertų skonis – neįtikėtinas ir tiesiog tirpstantis burnoje. Kruopščiai gaminami desertai pasiekia vitrinas su didele meile bei aistra šedevrams, kurie jau spėja užkariauti žmonių širdis.  Čia norėsite sugrįžti dar ne vieną kartą!

„Chocolate house Klaipėda“

Turgaus g. 2, Klaipėda

„Chocolate house Klaipėda“ namai apibūdinami kaip vieta su paslaptimi, kur garuojantis pasaulio kavos aromatas prasiskverbia į kiekvieną senojo Klaipėdos miesto gatvelę. Užėjus pajausite vaikystę primenantį karamelinį tortą, vanilinius ledus ir skaniausią kakavą!