2023-04-25 1027 Peržiūros

Net 6 Lietuvos miestus šį pavasarį aplankysianti specializuota sodinukų mugė „Aš sodinu“ balandžio 29 dieną atvyksta į Šiaulius. Šiaulių arenos aikštelėje susirinks medelynai iš visos Lietuvos, kurioje sulauksime ir sodininkystės grandų.

Nuvykti į tam tikrus medelynus ir gyvai įsigyti augalų ne visada tampa realu, ypač jei pamėgtas medelynas ir sodininkai yra kitame Lietuvos mieste ar už keletos šimtų kilometrų. Ši mugė suburia visus sodininkystės mylėtojus ir entuziastus į vieną vietą.

Visus atvykstančius pasitiks gausus asortimentas vaismedžių, vaiskrūmių, daugiamečių ir vienmečių gėlių. Norinčius atsinaujinti ir naujienomis papildyti savo kiemą – lauks dekoratyviniai augalai, formuotos ir neformuotos pušys, karpyti medeliai, įvairiausios gėlės. Sodininkai žada pristatyti ne vieną sezono naujieną. Į sodinukų mugę „Aš sodinu“ atvykstama ne tik įsigyti naujų augalų, pamatyti ir išgirsti naujienų, bet tuo pačiu ir gyvai susitikti su Lietuvos sodininkais, čia ir dabar išgirsti atsakymus į augalų priežiūros klausimus, gauti gyvų patarimų, kurių šioje mugėje išties netrūksta. „Aš sodinu“ sutinkami tikri sodininkystės specialistai.

Mugė vyks balandžio 29 dieną, nuo 10 iki 16 val., prie Šiaulių arenos.

Sekite naujienas: https://fb.me/e/2s1s1l4vG