2023-12-07 6729 Peržiūros

Bendrovė „Mano BŪSTAS“ ir „Fondas Janukonis“ tęsia tradiciją artėjant gražiausioms metų šventėms dalintis gerumu. Šįsyk šios organizacijos pildys mažųjų svajones, dovanodamas dovanas sudėtingomis socialinėmis sąlygomis augantiems vaikams.

Bendrovė prisidės prie projekto „Vaikų svajonės“, kuris padeda socialinės rizikos bei socialinių įgūdžių stokojančioms šeimoms. Beveik 100 vaikų svajonių išpildysiantis „Mano BŪSTAS“ sunkiai gyvenančioms šeimoms iš Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių ir Panevėžio miestų parodys, kad šventės – stebuklų metas, o per jas pildosi ir slapčiausios svajonės.

Įmonės darbuotojai pirks projekte dalyvaujančių vaikų geidžiamas dovanas: dešimtis belaidžių ausinių, paspirtukų, rogių, garso kolonėlių, mašinėlių ir kitų vaikučių dažniausiai prašomų dovanėlių.

Projektas „Vaikų svajonės“ suteikia galimybę vaikų svajonėms būti išgirstoms ir pastebėtoms, o geraširdžiams ir socialiai atsakingiems žmonėms – galimybę prisidėti prie pilietiškos ir neabejingos visuomenės kūrimo.

„Visi vaikai turi svajones, tačiau, deja, ne visiems tos svajonės išsipildo. Todėl labai džiaugiuosi, kad kartu su mūsų socialiniais partneriais galime prisidėti prie sudėtingomis socialinėmis sąlygomis augančių mažųjų norų išsipildymo bei kurti jiems stebuklus“, – teigė „Vaikų svajonių“ vadovė Ramunė Baltaduonienė.

„Mano BŪSTAS“ neapsiribos vien tik dovanų pirkimu. Darbuotojai jas šventiškai supakuos ir daliai vaikų įteiks dovanas asmeniškai. Tuos vaikus, kurių darbuotojai nespės aplankyti, dovanos į namus atkeliaus per kurjerių tarnybą.

„Nors Kalėdos – didžiausia ir gražiausia metų šventė, kurios ypatingai laukia mažiausieji, tačiau deja, bet ne visas šeimas aplanko kalėdinė nuotaika. Vaikai, gyvendami nepritekliuje, svajoti nenustoja, tad išties nuostabu, kad galime prisidėti prie jau beveik 15 metų veikiančio „Vaikų svajonių“ projekto ir drauge išpildyti slapčiausius mažųjų norus. Juk Kalėdos mums asocijuojasi ne tik su dovanomis, bet ir primena apie atsakomybę dalintis šventiniu džiaugsmu su tais, kam to labiausiai reikia“, – sako „Mano BŪSTO“ direktorius Mindaugas Genys.

Tai ne pirmas kartas, kai įmonės darbuotojai prieš didžiąsias metų šventes lanko socialiai jautrius visuomenės narius.

Prieš keletą metų „Mano BŪSTAS“ didžiųjų metų švenčių laukimą paminėjo atkreipdami dėmesį į vienišus, jų administruojamuose daugiabučiuose gyvenančius, senelius. Bendradarbiaudami su „Maltos ordinu“ įmonės darbuotojai aplankė netoli 200 senjorų Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šilutėje, Alytuje ir Radviliškyje, kuriems dovanojo po specialios kepimo sesijos metu paruoštą pyragą.