2023-04-12 901 Peržiūros

Ramų Šiaulių Pietinio rajono daugiabučio gyventojų sekmadienio ritmą sutrikdė vagystė – dingo grotelės, įrengtos šalia namo paradinių durų. Namo gyventoja Teresė džiaugiasi, kad žiojinti duobė staigiai buvo sutvarkyta, problemą išsprendė namo administratoriaus „Mano BŪSTAS“ darbuotojas.

9 valandą ryto grotelės dar buvo savo vietoje, o 11:30 valandą moteris pastebėjo, kad vietoje grotelių – skylė. „Parėjusi po Mišių iš karto paskambinau į „Mano BŪSTĄ“, sureagavo labai greitai į kilusią problemą. Atvažiavo nuostabus, mandagus, kultūringas žmogus, reikia dar paieškoti tokių“, – džiaugiasi moteris.

Anot jos, atvykęs specialistas atliko matavimus, atsivežė reikalingų medžiagų ir laiptinė gali džiaugtis išspręsta problema. „Naujos grotelės fainos, ne tokios su didelėmis skylėm, jau cigarečių nuorūkų nelabai dabar galima įkišti. Puikios naujos grotelės! Labai greitai darbą atliko meistras, paskui dar ranką man paspaudė, aš padėkojau“, – pasakoja Teresė.

Ji pabrėžia, kad radusi problemą daugiabutyje, visada registruoja ją „Mano BŪSTE“. „Dirbau medicinos srityje, ten nėra taip, kad gali atidėti ateičiai kažką, reikia iš karto spręsti. Taip ir čia – einu, pamatau, rūpinuosi. Negaliu pakęsti betvarkės. Jau ir aplinkiniai žmonės, ir giminės man sako: ar nereiks į Pietinio rajono meres tavęs rinkti“, – juokiasi veikli moteris.