2022-01-13 3628 Peržiūros

Laikas bėga taip greitai, kad net nespėjame pajausti, jog sugrįžo šaltasis metų laikas, o kartu su juo ir trumpesnės, vėsesnės bei niūresnės dienos. „Kalba Šiauliai“ redakcija siūlo neliūdėti ir tamsius žiemos vakarus praleisti su kūrybingomis, naudingomis bei potencialiomis veiklomis.  

Stalo žaidimų įdomybės

Ši veikla tinkama tiek būnant keliems žmonėms, tiek su draugų kompanija, artimaisiais ar vaikais. Stalo žaidimai gali tapti ir puikia šeimos ar draugų tradicija! Stalo žaidimų įvairovė šiais laikais beribė ir kupina staigmenų, naujų patirčių bei emocijų.

Rekomenduojami stalo žaidimai:

„Saboteur“;

„UNO“;

„Exploding kittens“;

„Monopoly“;

„Alias“;

„Domino“;

„Pandemic“;

„Codenames“;

„Stone Age“;

„Sparnuotieji“. 

Išėjimas pasivaikščioti – puikus prasiblaškymo šaltinis

Grynas oras ne tik padeda geriau jaustis emociškai, bet tai puikus ir fizinio aktyvumo postūmis.

Pasivaikščiojimo būdai taip pat gali būti ganėtinai įvairūs: galite užsibrėžti tikslą nueiti norimą kilometrų kiekį, norimą žingsnių skaičių, taip pat galite atrasti naujas vietoves bei pasivaikščioti žinomais takeliais, iš naujo atrandant ką nors ypatingo ir jaukaus.

Knygų skaitymas

Žiemos vakaro jaukumą galima pajausti ir su knyga rankose. Knygos leidžia pasinerti į unikalias įvairoves, neatrastas vietas, taip pat puikiai praplečia akiratį, pagyvina mąstymą ir netgi įkvepia naujoms paieškoms ar gyvenimo atradimams.

Šiais laikais lengvai rasite kiekvieno žmogaus būdui bei skoniui pritaikytų knygų žanrų, kurie padeda pabėgti nuo kasdienybės, rutinos ir kamuojančių problemų.

Filmų, serialų maratonas

Kaip ir knygų, taip ir filmų bei serialų žanrų pasirinkimas didžiulis. Nebūtinai žiūrėkite pačius populiariausius, geriausiai įvertintus filmus. Drąsiai galite pasirinkti filmus, kurie turi kelis tęsinius, kelias dalis. Vis dėlto serialus patartina žiūrėti populiaresnius. Nebent esate neišrankus ir laiko praleidimui galite rinktis įvairaus pobūdžio vaizdinius.

Žiemos žygis

Žmonėms, kurie mėgsta savo laisvalaikį praleisti aktyviai, žiemos žygis puikus pasirinkimas, suteiksiantis naujų potyrių bei įspūdžių. Ėjimas žiemą lėtesnis ir atsargesnis, todėl tai tampa privalumu – susipažįstama su kiekvienu aplinkui esamu kampeliu, vieta.

Šilti kraštai – Jūsų namuose

Jeigu norisi ko nors neįprasto, galite savo namuose surengti teminę šiltų kraštų vakaronę su draugais ar šeimos nariais. Pasigaminkite mėgstamų gėrimų, atraskite naujus ir gaivius patiekalus, kurie primins vasarą arba norimos kelionės taškus. Norint dar labiau paįvairinti savo gyvenimą, taip pat galite pasirinkti norimos šalies tradicijas, papročius ir jais vadovaujantis išgyventi žiemos vakarą!

Pačiūžų smagumas

Jeigu jau mokate čiuožinėti, žinote, koks tai smagus ir žiemos jaukumą primenantis būdas. Nemokantiems – siūloma būtinai pramokti! 

Mėgavimasis kūryba

Nutapykite, nupieškite piešinį, paveikslą, kurį mielai pasikabintumėte ant sienos. Ir visai nesvarbu, kad Jūsų ranka nelabai imli šiai veiklai! Šiais laikais galima rasti įvairių rinkinių, kuriuose pagal skaičius kruopštumo dėka nutapomi be galo gražūs šedevrai.