2022-05-24 9153 Peržiūros

„Mano BŪSTAS“ vienija geriausius savo srities specialistus, kad užtikrintų efektyvią ir operatyvią būsto bei gyvenamosios aplinkos priežiūrą. Nuo šiol už tą pačią kainą įmonė siūlo 5 kartus daugiau paslaugų, kurios garantuoja patikimą turto priežiūrą ir didesnę būsto vertę.

Daugiabučių namų priežiūrą vykdanti bendrovės „Mano BŪSTAS“ pastebi, jog vis daugiau klientų šiandien „medžioja“ ne mažiausius įkainius, o jų poreikius atitinkančias paslaugas. Tiksliau – paslaugų portfelį. Matydama, kaip keičiasi gyventojų įpročiai, nuo šiol esamiems ir būsimiems klientams „Mano BŪSTAS“ siūlo penkis kartus daugiau paslaugų už tą pačią kainą.

Daugiau priežiūros. Priešingai nei daugelis kitų įmonių, „Mano BŪSTAS“ kiekvienam namui skiria ne vieną, o du asmeninius specialistus – klientų atstovą ir priežiūros inžinierių. Dviguba priežiūra užtikrina didesnę kokybę už tą pačią kainą.

Daugiau pagalbos. Operatyviai reaguojama į visus klientų pranešimus. Savalaikę pagalbą garantuoja darbo valandomis dirbantis Klientų centras, visą parą budinti nuosava avarinė tarnyba ir patogi savitarnos platforma BonoDomo.

Daugiau skaidrumo. Vienintelė rinkoje visus būsto remonto darbus įmonė perka ne iš dukterinių įmonių, o atvirų konkursų būdu. Bendrovė naudojasi vienu iš 100 geriausių Lietuvos startuolių paslaugomis – darbų užsakymų platforma PortalPRO. Ji naudinga ir tiems klientams, kurie pageidauja užsisakyti remonto darbus savo bute.

Daugiau kontrolės. „Mano BŪSTO“ kokybės kontrolės komanda ir kasdienis klientų pasitenkinimo indekso matavimas leidžia užtikrinti atliekamų darbų kokybę ir pasiūlyti klientams tinkamas paslaugas, garantinį ir pogarantinį aptarnavimą.

Daugiau vertės. Į klientų turto vertės didinimą orientuoti sprendimai užtikrina, kad daugiabučiai namai tinkamai ilgai tarnautų, o jų vertė rinkoje kasmet augtų. Tinkama namo prižiūra turto vertę gali padidinti iki 10 proc. per penkerius metus.

Jei dar nesate „Mano BŪSTO“ klientas, susisiekite su įmonės atstovais ir sužinokite, kodėl tapę klientu gautumėte 5 kartus daugiau paslaugų už tą pačią kainąhttps://manobustas.lt/tapkite-klientu/.