2022-09-29 753 Peržiūros
Kauno šviesų festivalis A. Šimkaus nuotr.

Praėjusią savaitę prasidėjęs šviesų festivalis laikinosios sostinės gyventojus ir miesto svečius iki spalio 1 d. kviečia apsilankyti KTU studentų miestelyje. Čia galėsite ne tik pasigrožėti įspūdingomis instaliacijomis, bet ir pasiklausyti įvairių atlikėjų pasirodymų.

Paties šviesų festivalio idėja KTU studentams gimė dar praėjusių metų lapkritį. Inžinerinio projekto metu skirtingų sričių studentai sutelkė savo jėgas ir dienos šviesą išvydo Kauno miesto šviesų festivalis – 13.7 Light festival. Šio renginio tikslas – supažindinti visuomenę ir kūrėjus su audiovizualinio meno potencialu, suteikti galimybę diskutuoti bei dalintis savo kūrybinėmis patirtimis ypatingai aukšto techninio ir meninio lygio renginyje.

Šviesų festivaliui 13.7 skaičiai pasirinkti neatsitiktinai. Būtent ši skaičių kombinacija atvaizduoja kitokį požiūrį į nusistovėjusius principus, mus supančių reiškinių pavadinimus, nes už kiekvieno meninio potėpio yra konkreti linija.

13.7 šviesų festivalyje tarsi susitinka šių laikų technologijos, elektroninė muzika ir ateities profesionalų patirtis. Interaktyvios kinetinės šviesų instaliacijos kviečia miestą pažvelgti iš šiuolaikinio meno prizmės. Be gyvo garso koncertų ir šviesų instaliacijų lankytojų dar laukia ir juos pačius įtraukiančios veiklos, kurios padės atskleisti kūrybinius sugebėjimus ir bent trumpam prisiliesti prie muzikos ir garso meno.

Kviečiame atvykti į Kauno šviesų festivalį ir pamatyti, kaip padedant savanoriams sukuriama audiovizualinė sintezė.

Renginio programa: https://137festival.lt/programa/

Apie instaliacijas: https://137festival.lt/instaliacijos/