2022-06-09 812 Peržiūros

Praėjusį savaitgalį Vingio parke praūžęs futbolo klubo „Ataka“ 6-asis gimtadienis kvietė ir mažuosius futbolininkus, ir tėvelius, ir trenerius pabūti drauge, pabendrauti bei smagiai pažaisti futbolą. Renginyje apsilankė ir „Kalba vilniečiai“ redakcija, kuri įsitikino, jog klubą lankantys vaikai – teisingame kelyje.

Futbolo klubo „Ataka“ direktorius Donatas Tvarijonas pasakojo ne tik apie tai, kaip svarbu tinkamai formuoti vaikų sportinius, socialinius ir psichologinius gebėjimus, bet ir apie tai, kaip rėmėjai atlieka itin svarbų vaidmenį klubo gyvavime.

D. Tvarijono teigimu, itin svarbu, kad vaikams jau nuo mažų dienų būtų diegiamas teisingas santykis su futbolu. Svarbu, kad nebūtų prievartos, daug įtampos ar keliamų neigiamų asociacijų, kurios vėliau gali daryti įtaką ne tik tolimesniam vaiko pasirinkimui žaidžiant futbolą, bet ir bendrai jo psichologinei būsenai.

„Čia svarbūs ir tėvai, kurie neturi vaikų per daug spausti, turi juos palaikyti bei kartu skirti savo dėmesį, o būtent jis yra daug svarbesnis už įvairias dovanas ar žaislus. Be reikiamo dėmesio augantys vaikai kenčia nuo įvairių psichologinių sutrikimų, įtampos ir streso. Jų socialiniai įgūdžiai neduoda jiems tvirtos atramos gyvenime, tad svarbu atminti, jog kokybiškas laiko praleidimas su vaiku jam yra itin reikšmingas“, – redakcijai pasakojo D. Tvarijonas.

Pašnekovas užsiminė, jog klubui itin svarbus ir rėmėjų dėmesys.

„Mano BŪSTAS“, kaip ir kiti klubo rėmėjai, finansiškai ar kitomis priemonėmis prisideda prie kokybiško vaikų užimtumo, padeda, kad klubas siektų ne tik gerų žaidybinių rezultatų, bet ir pasitelkęs užsienio pavyzdį vaikams teiktų jiems taip reikalingas teigiamas emocijas, didintų savivertę, mokytų pralaimėti bei darbuotis komandoje“, – akcentavo futbolo klubo „Ataka“ vadovas.