2023-03-16 838 Peržiūros

Vieno Vilniaus daugiabučio namo gyventojams dėl sugedusio automobilių stovėjimo aikštelės apšvietimo galėjo kilti grėsmė ne tik automobiliams, bet ir jų saugumui. Tačiau greita „Mano BŪSTO“ darbuotojų reakcija padėjo išvengti nemalonumų.

Neseniai Lazdynėlių gatvės gyventojai susidūrė su problema – sugedo automobilių stovėjimo aikštelės apšvietimas. Nors šviesusis paros metas vis ilgėja, tačiau vakarais vis dar yra labai tamsu bei dažnai – ne itin saugu. Sunerimusi dėl savo bei savo automobilio saugumo, gyventoja Gražvydė kreipėsi į „Mano BŪSTO“ specialistus.

„Esu pradedančioji vairuotoja, todėl be apšvietimo ne tik jaučiausi nesaugiai, bet ir buvo sunku parkuoti automobilį. Taip pat dažnai, po darbų, turiu prižiūrėti savo tėtį, tad namo tenka grįžti vėlai vakare, kuomet lauke jau tamsu. Tad nieko nelaukdama kreipiausi į „Mano BŪSTO“ specialistus“, – pasakojo Gražvydė.

Daugiabučio namo gyventoja tikina, kad neapšviestas kaimynų stovėjimo aikšteles mėgsta aplankyti ir vagišiai.

„Mūsų daugiabutyje gyvena daug šeimų ir dirbančių žmonių, kurie kaip ir aš, dažnai grįžtą vakarais namo, tad be apšvietimo buvo tikrai nesaugu. Visai netoliese buvo apvogti bei apgadinti mūsų kaimynų automobiliai aikštelėse, kur nėra apšvietimo, tad teko pergyventi ir dėl savo automobilio“, – dalinosi Lazdynėlių gatvės gyventoja.

„Mano BŪSTO“ specialistai nuolat rūpinasi ne tik daugiabučiais namais, bet ir tvarkinga aplinka aplink juos. Stovėjimo aikštelės yra ne išimtis, todėl labai svarbu, kad visose stovėjimo aikštelėse vairuotojams būtų suteikiamas ne tik patogumas, bet ir saugumas.

Gyventoja Gražvydė džiaugiasi „Mano BŪSTO“ specialistų operatyvumu.

„Labai džiaugiuosi sutvarkytu stovėjimo aikštelės apšvietimu, kadangi tai tikrai kėlė nepatogumų visiems gyventojams. „Mano BŪSTO“ specialistai labai greitai sureagavo ir suprato, kad toks, galbūt ir menkas nutikimas, mums yra labai svarbus. Dabar grįžti namo tapo žymiai saugiau, o ir palikti automobilį ne taip ir baisu“, – džiaugėsi Gražvydė.