2023-02-08 9089 Peržiūros

Nuolatos laša kranas, lėtai išbėga vanduo iš vonios? O gal visiškai užsikimšo kanalizacija ir vargstate su pompa, kuri neduoda jokių rezultatų? Jūsų dėmesiui – svarbiausi ženklai, kad laikas kviesti santechniką.

• Lėtai išbėga vanduo arba visiškai užsikemša kriauklė, vonia ar tualetas, o valikliai ar kanalizacijos pompa nebepadeda.
• Iš vandens maišytuvo nuolatos laša, sunkiasi vanduo.
• Santechnikos prietaisai (maišytuvai, klozetas ar kt.) laikosi netvirtai arba kliba.
• Įsigijote naujų santechnikos prietaisų, buitinės technikos ir vis nerandate laiko juos pajungti.

Specialistų vertinimu, santechnikos remontui svarbu rinktis kvalifikuotus meistrus, kurie savo darbams suteikia garantiją.

„Tik profesionaliai sutvarkyta santechnika veiks patikimai ir nekels grėsmės nei jūsų, nei kaimynų turtui. Jei meistras dirba nelegaliai, nepateikia sąskaitos, įrodančios, kad buvo atlikti darbai, nesuteikia garantijos… Tai kokios darbų kokybės galite tikėtis?“, – klausia remonto paslaugų e. platformos „PortalPRO“ meistras Andrejus.

Jo atstovaujama organizacija užtikrina tiek meistrų kvalifikaciją, tiek paslaugų kokybę, tiek ir atliktų darbų garantiją.

„PortalPRO“ meistrai atlieka santechnikos darbus bendrijoms, verslo klientams, daugiabučių namų butų ir privačių namų gyventojams.