2022-11-17 850 Peržiūros

Dienoms vis trumpėjant norisi patirti naujų įspūdžių, paragauti naujų skonių ar tiesiog jaukiai praleisti vakarą su artimaisiais. Atrinkome keletą vietų, į kurias užsukę pamiršite darganotą orą.

Alytaus kraštotyros muziejus

Tai didžiausias valstybinis Pietų Lietuvos muziejus, kurio neaplankyti tiesiog neįmanoma. Alytaus kraštotyros muziejaus darbuotojai nuolat stengiasi, kad lankytojai norėtų čia sugrįžti, tad įvairios ekspozijos, parodos ar edukacinės veiklos patiks skirtingo amžiaus žmonėms. Šis muziejus yra tarsi kultūros centras, itin didelį dėmesį skiriantis savo krašto praeičiai bei istorijai.

Alytaus miesto teatras

Alytaus miesto teatre iki lapkričio 28 d. vyksta XI tarptautinis teatrų festivalis COM•MEDIA, kuris siūlo įvairiausių renginių paletę tamsių rudens vakarų praleidimui. Šis išskirtinis kultūrinis renginys kiekvieną kartą sulaukia itin didelio susidomėjimo, tad vis dar svarstantiems, ar vertėtų užsukti, bilietų gali jau ir nelikti.

Kavos namai

Ieškantiems karšto arbatos ar kavos puodelio bei gardaus saldėsio siūlome užsukti į Rotušės aikštėje įsikūrusius Kavos namus. Čia rasite įvairiausių saldumynų, gražiai papuoštų gėrimų bei draugiškas kainas, o kiekvienam sezonui darbuotojai jus nudžiugins ir būtent jam sukurtu specialiu gėrimu ir saldumynu.

Šašlykinė

Išsiilgusiems jaukaus, naminio maisto, siūlome užsukti į legendinę Šašlykinę. Nors čia nerasite įmantraus interjero, tačiau maistas tikrai maloniai pradžiugins, o ir kainos nesikandžioja. Taip pat Šašlykinė tiekia maistą ir į namus.