2019-08-13 262 Peržiūros

Ar eidami pasivaikščioti su savo augintiniu svarstote, kur galima užeiti, o kur teks palikti savo keturkojį draugą už durų? Nors ne visos Kauno kavinės atviros šunims, tačiau džiugu, kad draugiškų gyvūnams vietų mieste daugėja. Pasidomėjome, kur drąsiai galite užsukti su augintiniais.

„Gyvūnų gerovės iniciatyvos“ keturkojų šeimininkams pateikia gidą, kuriame galite rasti visas draugiškas gyvūnams vietas: kavines, viešbučius, paplūdimius ir kitas vietas. Internetinėje svetainėje draugiskigyvunams.lt pateiktame sąraše išrinktos net 45 kavinės ir restoranai Kauno mieste, kur drąsiai galite ateiti su savo keturkojais draugais.

Pateikiame trumpą sąrašą vietų, kur jūsų augintiniai ypač laukiami:

  • B2O baras

Kur rasti? Gedimino g. 30

Čia šunims ne tik plačiai atvertos durys, bet ir sukurtas specialus keturkojų meniu. Ir tai dar ne viskas! Savaitgaliais čia vyksta „Keturkojų sekmadieniai“, kur šunų šeimininkai gali palepinti savo augintinius skanėstais specialaus meniu, pavyzdžiui, sukirsti specialių šunims skirtų bulvyčių fri ir susipažinti bei pabendrauti su kitais keturkojų draugais.

  • Casa della pasta / Edizione California  

Kur rasti? Vilniaus g. 17

Gardus itališkas maistas su šiek tiek amerikietiško prieskonio, abejingų nepaliekantis interjeras ir, žinoma, smagiausi savaitgalių vakarai su DJ grojama muzika – tai stilingas, pačiame Kauno centre įsikūręs restoranas, laukiantis ir šeimininkų su keturkojais draugais.

  • Višta puode

Kur rasti? S. Daukanto g. 23

Šis kauniečių pamėgtas restoranas turi 3 erdves: Svetainę, Traktierių ir Restoraną. Svetainėje nuo ankstyvo ryto ruošiami gardūs pusryčiai, Traktieriaus durys atveriamos per patį vidurdienį, o antrame aukšte esančiame restorane galite užsisakyti degustacinę vakarienę. „Višta puode“ įtraukta į draugiškų gyvūnams vietų sąrašą, tad nedvejodami apsilankykite čia su savo keturkoju draugu.

  • Nyčės ūsai

Kur rasti? Pilies g. 1

Tai jauki meno galerija, knygynėlis ir puiki itališka kava viename. Kavinės šeimininkė ne tik akcentuoja, kad tai draugiška gyvūnams vieta, bet ir ragina apsilankyti su mažais šuneliais. Čia jie galės pažaisti ir socializuotis. O ir jų šeimininkams bus smagiau!

  • Knygų ministerija

Kur rasti? Laisvės al. 29

Hogvartso biblioteką primenantis interjeras, pilnos lentynos knygų, ant stalo garuojantis kavos puodelis ir gera kompanija – puikus derinys, ieškantiems jaukios vietos atsikvėpti ir praleisti laiką su savo mylimu augintiniu.