2020-04-23 433 Peržiūros

Dovanų čekis per keletą metų tapo populiari dovana, kurią savo artimiesiems, draugams, kolegoms įvairiomis progomis renkasi ne vienas. Tačiau ką daryti, jeigu turėto dovanų kupono galiojimo laikas baigiasi kaip tik karantino metu, o jo panaudoti taip ir nespėjote? „Kalba Kaunas“
nusprendė pasidomėti, ar klientams bus sudaromos galimybės kuponą pratęsti ar pasikeisti.

Plačiau apie dovanų čekių pratęsimo ir keitimo taisykles, „Kalba Kaunas“ skaitytojams, sutiko papasakoti įmonė „Gera Dovana“.

Jeigu dovanų čekio galiojimo laikas baigiasi karantino laikotarpiu, ar galiojimas bus pratęstas? Kuriam laikui?

Jeigu kliento dovanų čekio galiojimas baigėsi karantino laikotarpiu, klientas gali nemokamai jį prasitęsti papildomiems trims mėnesiams. Žinoma, kiekvienas atvejis individualus ir atsižvelgiame į kliento įsigytos paslaugos pobūdį, specifiką, sezoniškumą. Tad įvertinus visas aplinkybes, dovanų čekio galiojimas gali būti pratęsiamas ir ilgesniam laikotarpiui.

Taip pat klientui sudarytos galimybės nemokamai pasikeisti turimą dovanų čekį į kitą pasirinktą pasiūlymą iš „Gera dovana“ asortimento.

Svarbu atkreipti dėmesį, kad, vadovaujantis „Gera dovana“ pirkimo taisyklėmis, klientas dėl dovanų galiojimo termino pratęsimo gali kreiptis, jeigu nuo dovanų čekio galiojimo pabaigos nepraėjo daugiau kaip trys mėnesiai.

Jeigu dovanų čekio galiojimas baigiasi jau pasibaigus karantinui? Ar klientas gali dar prailginti galiojimą?

Taip. Jeigu kliento turimas dovanų čekis galioja 12 mėn., 6 mėn. ir pan., mes siekiame, kad kliento galimybės pasinaudoti turimu dovanų čekiu nesutrumpėtų. Taip pat suprantame ir įvertiname visas aplinkybes, kad vos pasibaigus karantinui dalis klientų tiesiog neturės galimybės iškart pasinaudoti pramoga. Gali nutikti taip, kad pasibaigus karantinui ir atnaujinus paslaugų teikimą, paslaugos teikėjas nespės suteikti paslaugų visiems norintiems, todėl pratęsti dovanų galiojimo terminą papildomiems trims mėnesiams gali ir klientai, turintys dovanų čekius, kurių galiojimo terminas pasibaigs po karantino.

Ką daryti ir kur kreiptis norint prasitęsti čekio galiojimo laiką?

Klientas pratęsti dovanų čekio galiojimo laiką arba jį pakeisti į kitą pasiūlymą gali internetinėje svetainėje www.geradovana.lt, šalia paieškos laukelio, paspaudęs „Turi dovanų čekį?“ (https://www.geradovana.lt/dovanu-cekiu-savitarna) arba parašęs el. paštu – [email protected]

Prekybos centrų dovanų čekių galiojimo pratęsimas

Dovanų čekiai pirkti prekybos centruose, kurių galiojimas pasibaigs karantino laikotarpiu, bus automatiškai ir nemokamai pratęsiami papildomam laikotarpiui. Šią trukmę kiekvienas prekybos centras sprendžia pats, tad tikslus dovanų kortelių pratęsimo terminus klientas gali rasti kiekvieno iš prekybos centrų internetinėje svetainėje. Šiuo atveju klientams nieko papildomai daryti nereikia.

„Kalba Kaunas“ nusprendė pasidomėti ir vieno iš populiariausių kino teatrų Lietuvoje – „Forum Cinemas“ dovanų čekių taisyklėmis. Jeigu turite dovanų čekį, kurio galiojimas netrukus baigsis, nenusiminkite. Visų kuponų galiojimas pratęsiamas iki šių metų lapkričio 27 dienos!