2019-08-20 449 Peržiūros
Taip šiandien atrodo Krėvės pr. 115 namo laiptinė.

Laiptinė – tai vieta, nuo kurios prasideda mūsų diena ir kuri pasitinka mus grįžtančius namo. Ne veltui šios namo erdvės tvarka nulemia mūsų nuotaiką ir savijautą. Tuo įsitikino Krėvės pr. 115 namo gyventojai, kurie nusprendė pilnai atsinaujinti savo laiptinę.

Krėvės prospekte esančio daugiabučio gyventojai šiandien gali lengviau atsikvėpti. Laiptinėje padaryta viskas, kas buvo planuota. Kelis mėnesius čia virė darbas: buvo keičiami langai, įtaisyti nauji, modernūs šviestuvai su judesio davikliais, perdažytos sienos, pakeistos pašto dėžutės ir durys.

Visus šiuos pokyčius lėmė ne tik noras gyventi gražesnėje ir tvarkingesnės erdvėje, bet ir kaimynų iš kitos laiptinės pavyzdys. Anot čia gyvenančios Audronės, matant, kaip atrodo kita namo laiptinė, atsirado noras siekti daugiau, o už viską, kas šiandien yra padaryta, reikia dėkoti savo darbui atsidavusiai, jų namą prižiūrinčiai „Mano BŪSTO“ klientų asmeninei vadybininkei Vaidai Žilienei.

„Turėjome labai daug darbų ir reikalų, nes namas senas, remonto verkiant reikėjo. Mūsų laiptinė palyginti su antrąja buvo mažiau sutvarkyta. Ji mums buvo savotiškas pavyzdys, kurį kopijavome. Tam reikėjo aktyvaus ir mūsų, gyventojų, ir namą prižiūrinčios vadybininkės Vaidos Žilienės įsitraukimo. Aš pati aktyviai prisidėjau, ragindama kaimynus, kad tik tie pokyčiai greičiau įvyktų“, – pasakoja Audronė.

Dabar, kai viskas jau sutvarkyta ir laiptinė atrodo kaip nauja, Audronė su savo kaimynais negaili gerų žodžių „Mano BŪSTO“ klientų asmeninei vadybininkei už operatyvumą, dalyvavimą susirinkimuose ir profesionalumą, sprendžiant namo klausimus: „Vaida išklausydavo kiekvieną nuomonę ir perskambindavo visiems, kas tik į ją kreipdavosi. Tikrai nelengva buvo, bet džiaugiamės, kad būtent ji administruoja mūsų namą“, – sako Audronė.

Nors daugiabutyje po vienu stogu gyvena skirtingi žmonės, turintys savo nuomonę įvairiais klausimais, bet juos vienija noras kelti gyvenimo kokybę ir būsto vertę. Krėvės pr. 115 namo gyventojams tai pavyko padaryti sprendžiant laiptinės remonto klausimus. Galbūt metas atsinaujinti ir jūsų laiptinei? Juk geri pavyzdžiai užkrečia!

Nuotraukų galerijoje pamatykite, kaip Krėvės pr. 115 namo laiptinė atrodo po remonto.