2019-06-16 601 Peržiūros

Nors Klaipėdoje laisvalaikį dauguma leidžia prie jūros, tačiau vėsų vakarą smėlį ir saulę galima iškeisti ir į adrenaliną bei nuotykius, kuriuos lankytojams žada pabėgimo kambarių įkūrėjai Klaipėdoje. Pateikiame jums dvi vietas, kurios, kaip žada jų atstovai, pakeis jūsų požiūrį į baimę.

„Escape Bunker 1944“

Adresas: Priestočio g. 3A

Tikrame Antrojo pasaulinio karo bunkeryje įrengtas pabėgimo kambarys, kuriame savo jėgas gali išbandyti nuo 2 iki 8 žmonių grupė.

Lietuviai žino, jog Klaipėda – vienintelis Lietuvos miestas, kurio sovietai 1944 m. neokupavo iš karto. Miestą gynę vokiečiai laikėsi per 100 dienų – tik 1945 m., artėjant karo pabaigai, Klaipėda krito. Ištverti sovietų bombardavimus taip ilgai vokiečiams padėjo ir specialiai šitam iškasti požemiai, kurių negalėjo paprastai įveikti to meto bombos.

Viename tokių požemių ir įkurtas pabėgimo kambarys “Escape Bunker 1944”. Čia, tokioje drėgmės apsuptyje, kokioje 1944 gyveno Klaipėdą gynę vokiečių kariai, jums teks išspręsti keliolikos galvosūkių seriją. Tik ją įveikę galite tikėtis išeiti laukan iki suskambant išorinio pavojaus sirenai. Tam prireiks ir loginio mąstymo, ir pastabumo naršant tunelio formos požemį.

Daug “Escape Bunker 1944” galvosūkių yra susiję su įvairiais senais daiktais, ypač sovietiniais. Jei “įstrigsite”, net šeimininkės pagalbos turėsite prašyti ne per pabėgimo kambariams įprastą raciją, o autentišku Antrojo pasaulinio karo laikų telefonu.

Kaina: 10 EUR žmogui, bet ne mažiau 40 EUR komandai

„Alkatrasas“

 Adresas: Šilutės pl. 21

Ši vieta, priimanti nuo 2 iki 6 žmonių grupes, įspūdžių mėgėjams siūlo tris skirtingus pabėgimo kambarius. Kiekvienas jų yra paremtas daugiausia legendų apipintais kalėjimais skirtingose pasaulio vietose:  „Alkatrasu“ Amerikoje, „Juoduoju delfinu“ Rusijoje ir „Pragaru žemėje“ Šiaurės Korėjoje.

„Alkatrasas“. Kai kaliniams pavykdavo pabėgti iš įprasto kalėjimo, jie buvo siunčiami tiesiai į Alkatrasą – vietą, iš kurios niekam nepavyko ištrūkti. Turite unikalią galimybę būti pirmieji istorijoje, kurie turės galimybę pranokti patį Al Capone ar ilgiausiai Alkatrase kalėjusį lietuvių kilmės Alviną Karpį – JAV jis ilgą laiką buvo ieškomiausias nusikaltėlis ir laikytas Valstybės priešu Nr. 1. Ir tam Jums nereikės vykti už Atlanto.

Juodojo delfino“ kalėjimas – pats seniausias ir ,neabejotinai, pats rūsčiausias kalėjimas Rusijoje (vieta – nedidelis Sol-Ileck miestas netoli Rusijos ir Kazachstano sienos.) Ko gero pirmas ir paskutinis kiek optimistiškesnis šio kalėjimo elementas – juoda delfino skulptūra stovinti prie įėjimo į šią šiurpią įstaigą. Ją padarė patys kalėjimo kaliniai, tačiau tokia saviraiškos proga čia suteikiama tik ypatingai pavyzdingiems ir tik ypatingai griežta tvarka prižiūrimiems nuteistiesiems.

„Pragaras Žemėje“. Jūs esate specialiai apmokyti NATO kariai – „VYTIS4“. Šiuo metu vykdote slaptą misiją „HELP EUROPA 525“. Vykote į Šiaurės Korėją su specialia užduotimi neutralizuoti atominę bombą nukreiptą į Europą.  Vos tik  jums pasiekus Šiaurės Korėją, turėta slapta informacija nutekėjo  ir jus sučiupo KIN JONG UN pakalikai. Prasidėjo masinė europiečių evakuacija, kai ši žinia pasklido Europos žemyne. Negana to, „VYTIS4“ kariai buvo uždaryti į žiauriausią ir slapčiausią Šiaurės Korėjos kalėjimą – Gulagą, kitaip dar žinomą „Pragaras -žemėje“ slapyvardžiu. O iki atominės bombos paleidimo liko 50 minučių..

Kaina: visai grupei nuo 40 iki 60 eurų.